2737
2734

کتابخونای عزیز کتابایی با موضاعات خودشناسی ، افسردگی ، رشد شخصیتی و....

معرفی کنید که عالی بوده واسه خودتون .

فقط روانشناسی زرد نباشه .

ممنونم🙏✨

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

تکه هایی از یک کل منسجم کتابی که مثل یه رفیق بود برام گاهی باعث میشد اشک بریزم و گاهی لبخند بزنم باهاش اوج تغییرم با خوندنش اتفاق افتاد من با تک تک کلماتش زندگی میکردم یه جورایی انگار تک تک واژه هاش برگرفته از تجربیاتم بود ...

تکه هایی از یک کل منسجم کتابی که مثل یه رفیق بود برام گاهی باعث میشد اشک بریزم و گاهی لبخند بزنم باه ...

ممنونم❤️✨

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.