2737
2734
عنوان

اگ مرد نخاهد طلاق بدهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1386 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بذار بردارن سگ خور  ول کن واسه یه تیکه لباس و این وحشیا خودتو دهن به دهنشون نذار

نمیخام اصلا 

بخور ببینم ب کجا میرسه اون ک خدا زده والا 

۱۸ سال با ی شیشه ای توای ۴۰ متر جا زندگی میکنه 

اون خدا خیلی وقت پیش زده

2731
مرد بخواد میتونه تا ده سال بکشونتت دادگاه زن فقط در یه شرایط مشکل جنسی مرد حق طلاق ملامانع داره جز ا ...

همین دیگ دلیلی وجود نداره بجز همین پرونده پدرم ک منم شکایت کردم 

2738
ای جان عزیزدلم .میفهمم خودم یکیشو دارم عوضی تر از عوضیاس منم جوونیم رف خدا بدبختشون کنه فقط همین&nbs ...

توی دادگاه برم ب قاضی یگم 

قاضی صحبت میکنه مهریه رو یبخشم طلاق بگیدم یان 

همینه هدفم  ولی مهریه رو هم ببخشم اون راضی نشه باز کاری نمیشه کرد

مهریه رو در  صورتی ببخش که جلو قاضی امضا کنه طلاقت بده . جلو قاضی بگو میبخشم و طلاقمم میخام.

این حرفارو مستقیم به خودش نگیا که یه برگ رو برگت بذاره با سیاست خودش برو جلو

مهریه رو در  صورتی ببخش که جلو قاضی امضا کنه طلاقت بده . جلو قاضی بگو میبخشم و طلاقمم میخام. ا ...

بهم گفت وکیل توی دادگاه مهریه و نفقه نگو چون قاضی اونجوری اذیت میکنه 

طلاق خلع چیه گفت اون میزنم اونجا بگو 

اونجا مجبورش میکن ک طلاق بده 

بهم گفت وکیل توی دادگاه مهریه و نفقه نگو چون قاضی اونجوری اذیت میکنه  طلاق خلع چیه گفت اون میز ...

نمیدونم طلاق خلع چیه.  خب پس با حرف وکیلت برو  جلو و ازش توضیح بخاه بگو طلاق خلع چیه.

مواظب باش وکیلتم نخریده باشه

این حیوونی که من دیدم

نمیدونم طلاق خلع چیه.  خب پس با حرف وکیلت برو  جلو و ازش توضیح بخاه بگو طلاق خلع چیه. موا ...

یعنی من مهریه ببخشم اون طلاق بده 

بازم اگ قبول نکنه رد میشه 

وکیل نگرفتم از چند نفر پرسیدم 

گفتم مطمئن بشم از وکیل خوب بعد بگیرم 

اینها ک باهاشون حرف زدم وکیل بودن 

یعنی من مهریه ببخشم اون طلاق بده  بازم اگ قبول نکنه رد میشه  وکیل نگرفتم از چند نفر پرسی ...

اهان. خب که اونم راضی ب طلاق نیس حیوون

به قاضی بگو راه جلو پات بذاره و در حضور قاضی مجبورش کنه امضا بزنه بگو کُلت و اسپری فلفل و شوکر داره بگو امنیت جونی نداری همه رو بگو . بگو میخاس منو بکشه پدرمو داشت میکشت .

انشالله که خیره و راه درست واست باز بشه عزیزدلم

2706