2733
2739
عنوان

اگ مرد نخاهد طلاق بدهه

1385 بازدید | 115 پست

متوجه شدم 

اینو با پدرم دعواش شده 

وپرونده کیفری تشکیل دادم دلیل طلاق نمیشه 

دادگاه قبول نمیکنه 

اونم میخاد اذییت کنه 

میگه عذاب میدم تا طلاق بدم 

مهریه کمه ۱۴ تاس 

اصلا نمیدونم چیکار کنم میخام زودتر طلاق بگیرم هیچی نمیخام فقط نباشه دیگ توی زندگیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
لنت ب اینها با این قانون هاشون  لنت ب من ک انقدر راحت اعتماد کردم

ببین با وکیل مشورت کنی بهتره 

حتما راهی میزاره جلوی پات

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
خب حتما دوستت داره ندیدم همچین موردی که مرد  مهریه بده زنشم طلاق نده. چرا  میخای ازش &nbs ...

وا چجوری نتیجه گرفتی دوسش داره؟؟ 

کسی کسی و دوست داشته باشه سعی میکنه از طلاق منصرفش کنه نه از حقی که به باطل در اختیارش ه سواستفاده کنه و خون خانم و تو شیشه کنه و بگه عذابت میدم!

معنای دوست داشتن اینا نیست!

خب حتما دوستت داره ندیدم همچین موردی که مرد  مهریه بده زنشم طلاق نده. چرا  میخای ازش &nbs ...

دوس داشتن بخوره توی سرش 

دوس داشتن کجا بود 

چون با پدرم درگیر شد دعوا کردن مثل سگ افتاد ب جون پدرم گوشش گاز گرفت و کندش با دندونش 

خوب بود ها جنی شد کثافت منم مهریه گذاشتم اجرا 

حتی معذرت نخاست ی زنگ نزد هیچی هیچی تازه تهمت زد ج...ن...د بودی من گرفتمت ادمت کردم 

الان حدود سه ماهه 

میخاد اذیتت کنه بعد طلاق بده 

2706