2737
2734

متوسط

فرهنگیان متوسط

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم

ممنونم

خودش راضی بود فکر کنم هر درس میانگین ۴۰ درصد زده

به نظرت نتیجه چی می شه؟

شما چطور دادی

امتیازات رو تخمین زدی؟

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
سلام عزیزم ممنونم خودش راضی بود فکر کنم هر درس میانگین ۴۰ درصد زده به نظرت نتیجه چی می شه؟

راستش من از آزمون که بیرون اومدم خیلی راضی بودم. به نظرم خوب دادم. اما تا سایت‌ها رو چک کردم خیلی مضطرب شدم. چون تو سایت‌ها نوشته بودن امسال خیلی راحت‌تر بود.

در اون صورت باید درصدهام خیلی خیلی بالا باشن تا رتبۀ خوب بیارم.

خیلی استرس دارم.

سلام عزیزم ممنونم خودش راضی بود فکر کنم هر درس میانگین ۴۰ درصد زده به نظرت نتیجه چی می شه؟ شما چ ...

نه، تخمین نزدم. کلیدها بیان هم نمی‌خوام چک کنم. چون می‌دونم خیلی استرس می‌گیرم.

همین الانشم هنوز ضربان قلبم نرمال نشده.

راستش من از آزمون که بیرون اومدم خیلی راضی بودم. به نظرم خوب دادم. اما تا سایت‌ها رو چک کردم خیلی مض ...

این نتیجه گیری خوبی نیست 

شاید کسانی که درسخوون بودن اومدن اظهار نظر کردن

کسایی که راضی نبودن حالشون بد بوده و نمیان صحبت کنن

یه سریا هم هدفشون تیرماهِ و الان برای دستگرمی اومدن

درکل اصلا نباید با سایتا توجه کرد 

همیشه می گم این سایتا همیشه استرس می دن چه قبل از کنکور چه بعد از کنکور

2740
نه، تخمین نزدم. کلیدها بیان هم نمی‌خوام چک کنم. چون می‌دونم خیلی استرس می‌گیرم. همین الانشم هنوز ضر ...

عزییییزم

تخمین بزنی ضربان قلبت نرمال می شه

از این سردرگمی نجات پیدا می کنی

این نتیجه گیری خوبی نیست  شاید کسانی که درسخوون بودن اومدن اظهار نظر کردن کسایی که راضی نبودن ...

درسته. ان‌شاءالله که نتیجه برام خوب باشه.‌ برای دخترتون هم همینطور.

دعام کنین لطفا.

درسته. ان‌شاءالله که نتیجه برام خوب باشه.‌ برای دخترتون هم همینطور. دعام کنین لطفا.

چشم حتما 

دیشب برات دعا کردم

صبحح هم برات دعا کردم

ان شالله موفق باشی