2733
2734
عنوان

نمیخوان برام عروسی بگیرن

435 بازدید | 46 پست

چند ماهه عقد کردم

از اول مادرشوهرم هی میگفت برید ماه عسل 

عروسی نگیرید

اینم بگم به پسرشون هیچ کمکی نمیکردن واسه وسایل خونه 

شوهرم و‌خودم با پولای خودمون وسایلامونو میخریم

الان پسر عموی شوهرم فوت شده 

مادرشوهرم دوباره به شوهرم گفت با فوت پسر عموت زشته حالا حالا ها عروسی بگیرید 

نمیخوات عروسی بگیرید بیوفتید تو‌خرج

برید ماه عسل ده روز مشهد برید برگردید 

وضعشونم‌‌ خوبه 

خیلی نازاحت شدم

خب قبول نکن

اصلا سر عروسی کوتاه نیا

چون حقته

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلشون نیمخواد خب هزینه کنند.

شما و شوهرت جوری ک مایلید هزینه کنید و‌ مراسم بگیرید.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731

سنتی بود ازدواجت؟ 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2738
2706