2733
2734

شوهرم همیییییییشه خونس.  خیلی رومخه.  خیلی پرحرفه.  باهاش حرف نزنم گریه میکنه.  هیچ برنامه ای نداره هدفی نداره هیچ جایی رو نداره بره بیاد.  نه خانواده ای نه پارک میره نه باشگاهی نه دوست رفیقی.  هیچ جا هیچ جای به تمام معنا.  روانیم کرده. فقط چند تا سفر اسنپ میره و میدوه میاد خونه. عمرمو هدر داده ازش بدم میاد.  تاپیکامم شبا که من تو خوابم میخونه بس که حوصلش سر میره.  تو همه چی هم فضولی میکنه.  سرشو به فیلم گرم میکنه تا تبلیغا میان شروع به پرحرفی میکنه روزی شونصدتا چایی میخوره برا منم میاره. 

باید ببریش مشاوره

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شب میخونی آقا بسه برو بیرون یکم دلتگ بشه 

رفیق باز شو که قدرت بدونه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740

🫤😂😂شوهرت مشکوکه

مثل آقایون نینی سایتی میمیونه😂عضوه دیگه درسته؟

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2706