2737
2739
عنوان

با یکی تو رابطه ام که

799 بازدید | 46 پست

خودش گفت ماهی 10 تومان میریزه به حسابم 

تا الان هم اینطور بوده، خیلی هم بیشتر میریخته گاهی حتی تا پنجاه میلیون

آخرین بار بهمن 15 میلیون زده به حسابم، اسفند هم5 تومان، حتی امسال  تولدم یا ولنتاین هم چیزی برام نگرفت، گفت حضوری میام، ولی از، تابستون سال قبل هنوز نیومده(راه دوریم) حدود دوماه هم هست تماس نگرفته، فقط گاهی واتس اپ متن های عاشقانه میفرسته

به نظرتون میخواد کات کنه؟ 

من باید چه رفتاری داشته باشم؟ 

وابستگی عاطفی بهش، ندارم اصلا

فقط میخوام بدونم فازش چیه

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهی ۱۰ میلیون

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2728
2740

حضوری همدیگرو دیدید؟ 

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
ماهی ۱۰ میلیون

اره

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
چه شانسی خخخ نزار کات کنه بتیغش مگه چیکارس اونقد پولداره

بساز بفروش

2706