2737
2739
بله درسته اما به چه قیمت  نمیشد یه ادم درست سرراهمون قرار بگیره حتما باید میفهمیدیم چه ادمایی ...

کل زندگی تو سختی کشیدن و تجربه سپری میشه .این زنایی که تو اوج جوونی ازدواج کردن با دوتا بچه شوهرشون خیانت کردن و تنها شدن و با هزار جور مکافات زندگی میکنن یعنی بنده های خدا نیستن .اگ قرار باشه هر کس انتظار داشته باشه تو زندگی آب دلش تکون نخوره و مدام ناله کنه پشت هم اتفاقای بد براش میوفته چون دنیا به ناله منو تو اصلن اهمیت نمی‌ده 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا یع هفته بعد کات رفت با همکارم دوست سد منم آب شد از غم....

خدا هم فعلا کاری نکرده خوشن باهم

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2728

من ی شب از ته دلم آه کشیدم چون خیلی آزار دیدم و اشک ریختم تو رابطم 

۲۰۰ ملیون ضرر کرد ب بدترین حال دچار شد 

و گفت تو نفرینم کردی 

گفتم ن من فقط ب خدا سپردم 

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
والا یع هفته بعد کات رفت با همکارم دوست سد منم آب شد از غم.... خدا هم فعلا کاری نکرده خوشن باهم

چند وقت باهاش بودی

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
نه تنها تاوان نداد بلکه یه شرکت خوب هم استخدام شد چند وقت دیگه ازدواجم میکنه😂

صبر خدا زیاده صبر کن قشنگم 

خدا میبرتش بالا توی اوج خوشی میزنتش زمین

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
والا یع هفته بعد کات رفت با همکارم دوست سد منم آب شد از غم.... خدا هم فعلا کاری نکرده خوشن باهم

توی اوج خوشی میزنه زمین شک نکن

2740
چند وقت باهاش بودی

سه ماه

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
من ی شب از ته دلم آه کشیدم چون خیلی آزار دیدم و اشک ریختم تو رابطم   ۲۰۰ ملیون ضرر کرد ب ...

میگن اه هیچ دختری رو زمین نمیمونه و بالاخره جواب میده خدا

ولی من میترسم خدا جوابمو دیر بده ک من کامل نابود شده باشم😔

توی اوج خوشی میزنه زمین شک نکن

چع فایده که دیگه نمیتونم به هیچ کس اعتماد کنم و احساسم خرج یه آدم نامرد شده....

واقعاا میشه برام تعریف کنی چجور پشیمون شد بعد از چندوقت؟ ماله من دوروز بعد کات ب اجبار مامانه جادوگ ...

حدود یک سال و نیم بعد روز تولدم پیام داد و تبریک گفت، تمام اون مدت هم منو چک میکرد

چون همکلاسی دانشگاه بودیم، میومد پیشم می‌نشست 

ولی دیگ دیر شده بود

کل زندگی تو سختی کشیدن و تجربه سپری میشه .این زنایی که تو اوج جوونی ازدواج کردن با دوتا بچه شوهرشون ...

اما برعکس خیلیا هستن خودشون خیانت میکنن و به .... هم نیست 

خیلی دنیای بدیه ، جرا یبار زندگی و باید با تحمل تموم کرد

چع فایده که دیگه نمیتونم به هیچ کس اعتماد کنم و احساسم خرج یه آدم نامرد شده....

دقیقا منم دیگه نمیتونم اعتماد کنم اون دست کشید رو قران ک تااخرش هرچی ک شد بمونه ولی حتی هیچی هم نشده بود ول کرد رفت حرومزاده کل باورمو گرفت حالم از هرچی مرد بهم میخوره 

2706