2733
2734
اذیت که نه الان مرده زندش برام مهم نیست بدجوری منو سوزوند از خدا بگیر تا تک تک اماما سپردم گریه حتی ...

اخ یعنی میشه منم اینجوری تاوان دلمو بگیرم جوری ک اولین چیز من باشم میام توی ذهنشون خودشو مامانه جادو گرش بدجوری دلمو شکستن

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گلم وات نداره

ای بابا دستو بالت ک بستس

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
الهی بمیرم واسه دلت آبجی قسنگم انشاالله به سزای عملش برسه و مث چی بیاد ب پات بیفته و تو نبخشیش قشنگم ...

خدانکنه عزیزدلم 

فقط پیشرفت کن تا هرجا ک میتونی پیشرفت کن پسرا اینجورن ک پبگیر زندگیه دختری ک میخواستشون میشن تا ببینن ب چه مرحله ای رسیده ک اگه بالاترینا رسیده برن سراغش ولی اگ بدبخت تر شده خیالشون راحت بشه ک چیزی از دست ندادن برن سراغ بعدی این حرف من نیستا این ثابت شده اینو روانشناسا هم میگن فقط پیشرفت کن ب خودت برس بهترینارو بخر بپوش بگرد باشگاه برو مستقل شو کار کن یروزی به پات میوفته 

2731
خدانکنه عزیزدلم  فقط پیشرفت کن تا هرجا ک میتونی پیشرفت کن پسرا اینجورن ک پبگیر زندگیه دختری ک ...

اخه ابجی از کجا میفهمه اصلا ب کجا رسیدم حتی دیگه فالومم نداره نمیدونه کجام چی میگن چیکار میکنم 

تو این دوره دیگه کسی ب حرف مامانش نیس پسرای این دوره خودشون تصمیم می‌گیرند... پس بشنو و باور نکن عزی ...

اره ولی خیلی پولدار بودن با پول خفش کردن مامانشم جادو کرده بود 

ای بابا دستو بالت ک بستس

همین عذابم میده امیدم همین اینستت بود ک استوری میزاشتم میدید امروزم ی استوری شاد گذاشتم از کافه دید و بعدش زد آنافاوم کرد نمیدونم چیکار کنم ابجی لطفا بگو

2738
اخه ابجی از کجا میفهمه اصلا ب کجا رسیدم حتی دیگه فالومم نداره نمیدونه کجام چی میگن چیکار میکنم 

یعنی نمیبینتت؟

اشکال نداره تو پیشرفت کن ب بهترینا برس یروز ک کلی پیشرفت کردی تو برو فالوش کن 

معمولا بازم پسرا برا ازدواج با احتمال بالا به حرف پدر مادرشون میکنن

اره ولی خیلی بیرحمانه دلمو شکستن یه حرفایی زدن من فقط سکوت کردمو خورد شدم 

2706