2733
2734
چرا تو مدرسه هیچکس دوستم نداره؟  من که خیلی اخلاقم بد نیست آخه هر کاری می کنم و میرم تو جمع ب ...

منم اونطوری بودم 

گاهی وقتا ادم احساس میکنه محلش نمیدن ولی شاید اونطور نیس 

ولی بعضی وقتا ادم میبینه تو ی جمعی محلش نمیدن 

سعی کن اول با ی نفر دوست بشی و بری تو جمع دوستای اون 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رشد موهامه 💇🏻‍♀️از امروز مثل ی الماس برام با ارزشمندن 💎به امید روزی که درخشیدنشونو ببینم✌🏻           خدایا ارامشم تویی 🤍🕊                                               یه دختر آذری هستم ✨                                                     تاپیک های شاد و پر انرژی ، ترکی تگم کنید 🫶🏻               هیچ کسی ارزش اشکامو نداره ! هیچ کسی ارزش ناراحتیمو نداره ! 👩🏻❤️
منم اونطوری بودم  گاهی وقتا ادم احساس میکنه محلش نمیدن ولی شاید اونطور نیس  ولی بعضی وقت ...

همین کارو کردمممم ولی هیچکس بهم محل نمیدن خیلی تنهام 

همش خودم رو جا میکنم ولی اونا بهم محل نمیدن

همش منو فراموش می کنن

مگه خب من چه فرقی دارم 

سعی میکنم خوب رفتار کنم ولی نمیشه اونا باهام بعد دو روز دوباره بد میشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا تو مدرسه هیچکس دوستم نداره؟  من که خیلی اخلاقم بد نیست آخه هر کاری می کنم و میرم تو جمع ب ...

عزیزم خدا شما رو متفاوت آفریده ، اگه این آدما بهتون نمیخورن بدونید که سطحشون ممکنه از شما پایین تر باشه. 

سعی نکنید خودتون رو توی دل کسی جا کنید بلکه با خودتون خوش باشید جوری که دوست دارید به خودتون برسید. 

نباید براتون مهم باشه که کی میاد سمتتون. کمی مغرور باشید خیلی به بقیه رو ندید. 

اعتماد به نفس خودتون رو برای جور شدن باهاشون پایین نیارید. 

توی زنگ تفریحا کتاب بخونید ، نقاشی بکشید اگه میخواید . از توی خونه واسه خودتون غذاهای رنگارنگ خودتون درست کنید ببرید سعی کنید تنهایی خوش باشید 

و سعی کنید درساتون رو بهتر بخونید. 

مدرسه رو واسه خودتون یه فضای بهتر کنید 

اینکه کسی ازتون خوشش میاد یا نه رو نباید خیلی بهش اهمیت بدید.  

من خودم همیشه همینطوری بودم دخترا هم از خداشون بود من بهشون محل بدم. 

چیزی نگم بهتره       سلامت باشید 🗿❤️
میشه بپرسم چه رشته ای هستی دوست تو مدرسه داری؟ من هیچکی تو مدرسه دوستم نداره

عزیزم من ترک تحصیل کردم 

خوشحالم درس میخونی 

اره منم اونطوری بودم همیشه چون هی مدرسم عوض میشد 

ولی اول با یکی دو نفر سعی میکردم دوست بشم بعد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رشد موهامه 💇🏻‍♀️از امروز مثل ی الماس برام با ارزشمندن 💎به امید روزی که درخشیدنشونو ببینم✌🏻           خدایا ارامشم تویی 🤍🕊                                               یه دختر آذری هستم ✨                                                     تاپیک های شاد و پر انرژی ، ترکی تگم کنید 🫶🏻               هیچ کسی ارزش اشکامو نداره ! هیچ کسی ارزش ناراحتیمو نداره ! 👩🏻❤️
2731

بعد اونا هوامو داشتن و منو میبردن تو جمع خودشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740