2733
2739
عنوان

بیزارم از زنایی که فکر میکنن شوهر شون تحفه اند!

| مشاهده متن کامل بحث + 3940 بازدید | 224 پست
جز تازه عروسا تو چندماه اول من کسی رو ندیدم اینجوری باشه😂

من من تازه عروسم بودم اینجور نبودم حتی دوست بودمم اینجور نبودم اصصصصلا برام مهم نبود کسی باهاش حرف بزنه نزنن با ناز با خنده اصصصصلا برام مهم نیود و نیست کسی که ذاتش درست باشه با این چیزا وسوسه نمیشه.

بهرحال اگرم بردنش مال خودش من دودستی تقدیم میکنم تحفه ی خاصیم نیستن هیچکدومشون همشون اخلاقای مزخرف رو مخ خودشونو دارن که یروزی نشون میدن هرکسیم میکه نه هنوز اون روی خودشونو نشون ندادن بهشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اکثرا از زنا نمیترسن . از خوده شوهرشون میترسن. چون هوله. نگاه هیزش رو میفهمن. کش دادن حرفا رو میفهمن. قضاوت نکن تا خدایی نکرده اینجور شوهر گیرت نیاد تا بفهمی چطوریه. شما هم وقتی می‌بینید خانومی استرس داره لطفاً سنگین تر برخورد کنید که اون شوهر هوا برش نداره.

بزرگترین سرمایه زندگی هر آدمی تحصیلاتش نیست، شغلش نیست، پولش نیست، حتی خانواده ش هم نیست... فقط و فقط دوستاشن... پس خانواده چی؟ خانواده رو بیاین بهش فکر کنیم کدوماشون سرمایه ی ما هستن؟ درسته اونایی که دوستامونن... ما با همکار به واسطه کار ارتباط داریم، با همسایه مون به واسطه اینکه خونه هامون نزدیک همه، با پدر و مادر و بچه هامون چون پدر و مادر و بچه هامونن، با همکلاسمون چون همکلاسی هستیم، با هر کسی یه دلیلی داره و اون که از بین بره بعد از یه مدتی اون ارتباطه کم میشه مگر اینکه دوست شده باشیم... دوست تنها کسیه که فقط و فقط و فقط  به خاطر خودش و به خاطر اینکه معاشرت باهاش به ما خوش میگذره ارتباط داریم، هیچ استفاده ی دیگه ای نداریم، هیچ منفعتی نیست، هیچ اجباری نیست، هیچ حکمی نیست، هیچ چیزی جز اینکه با این آدم به ما خوش میگذره.... «سروش صحت»

جامعه بد شده بعضی خانما بد لوندی میکنن

امشب با شوهرم رفتیم مغازه زنه ی لوندی میکرد که... 

منم مهم نبود برام مردی م با ی لوندی از راه بدر شع بره ب جهنم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731
یه ذره اعتماد به نفس م چیز خوبیه  اگر رابطه ش با شوهر چلغوز ش خوب و گرم باشه و زن هم خودش رو د ...

هعیـ....

مجردی؟؟؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740
پس خیلی بدبختن که همچین هولی رو چسبیدن که از دست ش ندن لیاقت خودشون اگر همچین مردی ه، لیاقت خانم ها ...

عزیزم بدبخت به آدمایی مثل تو میگن که از بی شوهری میان 

شوهر بقیه رو می قاپن 

توی تاپیکام هم مشخصه که میگی خواهرم چطوری کراششو بدست بیاره راه حل میخوای 

پس خودتم دست کمی از خواهرت نیستی 

از آدمای مریضی مثل شما باید ترسید

خب من بهشون حق میدم جامعه خرابه دخترا و بعضی زنا اصلا رحم ندارن فقط دنبال دلبری کردن و خراب کردن زند ...

به نظر من الان مشکل جامعه واقعا مردها نیستن 

این زنان که جامعه رو به گه کشیدن

نمی‌دونم چه لذتی داره برای زنها که با مرد متاهل لاس بزنن

عشوه شتری بیان . 

خب تو اینقدر مهارت داری یکی رو تور کن تو رو بگیره

نه که واسه هر نری که میبینی عشوه بریزی

2706