2737
2734
عنوان

ازهمینجادست مادرایی که بچه شیرخشک دارن بایدبوسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1777 بازدید | 119 پست
مگه به شیر دادن بچه ها هم کار دارنو حرف میزنن ؟؟مثلا شیر مادر میده یکی یا یکی دیگه شیر خشک چه ربطی ب ...

آره عزیزم میگن حال نداشت یا دور از جون مادرا عرضه نداشت بچه را شیر خشگی کرد 

دل مرنجان که‌ ز هر دل به خدا راهی است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه وقت باز کردم دیدم نزدیک ۴۰۰تا میام اومد ،در عرض دو ساعت مثلا  داشتم میخوندن ک تعطیل شد  ...

حالا در جوابه دانش آموزت چی گفتی؟ خیلی کنجکاوم واکنشتو بدونم😂😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2728
واقعا سخته من دوماه شیرخشک دادم ولی دست بوسی رو نیستم اگر شیر دارن‌ و به طفل معصوم نمیدن چون واقعا ت ...

تو آینده که موثر نیست من خودم از بدو تولد شیر خشک خوردم و همیشه شاگرد اول کلاس بودم و رتبه ی کنکورم خیلی بالا شد 

خیلی ها به اشتباه فکر میکنن روی هوش تاثیر داره 

چرا داره شوهر من شیر خشک خورده بدنش بشدت ضعیفه همینطور شوهرخالم بالاخره شیر مادر فرق داره

منم میگم ربطی نداره من بچه دومم همین طور اولی تا دوسال شیر خودم دادم دایم مریضه ضعیف 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
چرا داره شوهر من شیر خشک خورده بدنش بشدت ضعیفه همینطور شوهرخالم بالاخره شیر مادر فرق داره

اینا همش ساخته ذهنه خانمای ایرانیه😂 فقط و فقط بخاطر پولش میگن دقیقا مثل تبلیغ زایمان طبیعی ب منم میگن بچت ضعیف میشه فلان میشه من شیر مادر خوردم خواهر برادرای بعد خودم شیر خشک بخدا اونا از من سالم ترن چه از لحاظ ایمنی بدن چه استخوت دندون بعضیا میگن چاق میکنه از بین همشون من چاق ترم همیشه خدا دنبال رژیم خواهرم مثل چی میخوره حتی نیم کیلوام اضافه نمیکنه

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2738
آره عزیزم میگن حال نداشت یا دور از جون مادرا عرضه نداشت بچه را شیر خشگی کرد 

خدایا مردم چقدر بی کارو فضولن 😐

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اینا همش ساخته ذهنه خانمای ایرانیه😂 فقط و فقط بخاطر پولش میگن دقیقا مثل تبلیغ زایمان طبیعی ب منم می ...

حق 👌👏

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2706