2733
2734
عنوان

چیکار کنم دوباره رابطمون خوب بشه ؟

166 بازدید | 20 پست

مدتیه سر ی موضوعی باهام سرده 

میدونم دوسم داره 

ولی رفتارش داره اذیتم میکنه 

امروز بهش گفتم مشکلت چیه ؟ اگه میخوای بمونی درست مث ادم بمون اگه میخوای بری برو انقد عذابم نده نزارم تو بلاتکلیفی 

گفت تو دلت با رفتنمه یا موندنم 

گفتم معلومه که واسع حرف لحظه موندنت جونمو میدم 

گفت حالا بزار بیام( شهر دیگه سرکاره) باهم حرف میزنیم

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس بذار خودش بیاد

خب چی بهش بگم ک رابطمون مث قبل شه

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
2731
بهش محل نده 

نمیتونم🥺

رابطتون چند وقته هست؟؟جدیه و برنامه ازدواج دارین؟؟ بنظر من کات کن ، این ادم با گفتن این حرف ک بزار بیام حادا فقط فعلا دهنتو بسته و میخواد نگهت داره ، اگه براش مهم باشی پشت تلفنم میتونه صحبت کنه ، اصلا اشنباه نکن ، عمرتو هدر نده 

واسه همینه که رابطتون اینجوریه چیزیت نمیشه محل نده خودش میاد سمتت

اخع میترسم بدتر بزاره بره

2738
رابطتون چند وقته هست؟؟جدیه و برنامه ازدواج دارین؟؟ بنظر من کات کن ، این ادم با گفتن این حرف ک بزار ب ...

رایطمون جدیه 

میدونی این یع شخصیتی داره که اگه دلش با رفتن باشع میرع کاری نداره 

ولی باهام حرف میزنه ولی سرد 

اخع میترسم بدتر بزاره بره

چطوریه اون بهت محل میده تو پیششی ولی تو محلیش ندی میترسی بره:)

ببین عزیزم تقریبا یه ماه پیش خودم تو همچین حالتی بودم 

اصن هیچ جوره نمیتونستم خودمو کنترل کنم گریه میکردم میگفتم دیگه دوسم نداری بهم محل نمیدی خیلی احمق بودم واقعا......

بعدش دیگه خودمو کنترل کردم داشتم میمردم از ناراحتی دل تنگی ولی بهش پیام نمی دادم واسه اینکه زیاد بهش فکر نکنم فیلم میدیدم میگفت چیکار میکنی میگفتم درس میخونم اودمو بیخیال نشون میدادم حالا طوری شد خودش دیگه پیگیرمه....

پس بهش محل ندی دو چیز بیشتر نیست یا رابطتت خوب میشه دوباره یا کلا میذاره میره این طوری خوبه از بلاتکلیفی میای بیرون..

نمیدونم چی بنویسم والا.....  
چطوریه اون بهت محل میده تو پیششی ولی تو محلیش ندی میترسی بره:) ببین عزیزم تقریبا یه ماه پیش خودم تو ...

باشه عزیزم ممنونم از راهنماییت

اقلا بگو سر چیه و چی شده و مثلا عقدین یا عروسی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اقلا بگو سر چیه و چی شده و مثلا عقدین یا عروسی

رلیم

باشه عزیزم ممنونم از راهنماییت

منظورم این نیست رفتارتو تغییر بدی فقط زمانی رو که واسش میذاری رو خیلی کمتر کن 

میگی دوست داره پس حتما وقتی ببینه خبری نیست ازت بهت زنگ میزنه واسه من همون روز این جوری شد

نمیدونم چی بنویسم والا.....  
رلیم

سر چی بوده ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706