2737
2734
عنوان

کنکور

99 بازدید | 6 پست

فردا هم کنکور انسانی عست؟؟

تایمش چقدره؟؟؟

باید تایم کنکور تموم بشه از جلسه بری بیرون یا هروقت خواستی میتونی بری؟؟

کاربری دوم                            براى تمام حرف هايى كه ميخواستى بزنى تو گذشته نزدى،براى تمام چيزهايى كه ميخواستى انجام بدى و ندادى،براى جهانى كه توش نميخواستى اينجورى كه الان هستى باشى،براى همشون يه راه حل هست و اسم اون راه حل باز كردن صفحه جديد تو زندگيته.

فردا تجربیه

Love yourself;)))                                        کاش میشد خنجر فرو کنم تو حرفاش، رفتاراش، کاراش، فکراش، آخ! فکرای پشت حرفاش و رفتاراش، که دیگه فکر نکنم، تا تموم بشه فکرام، تا فکرای پشت حرفاش برام بمیرن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا لحظه آخر توو حوزه ای

چن ساعته؟؟

کاربری دوم                            براى تمام حرف هايى كه ميخواستى بزنى تو گذشته نزدى،براى تمام چيزهايى كه ميخواستى انجام بدى و ندادى،براى جهانى كه توش نميخواستى اينجورى كه الان هستى باشى،براى همشون يه راه حل هست و اسم اون راه حل باز كردن صفحه جديد تو زندگيته.
فردا تجربیه

فردا دیگه انسانی نیس؟؟

فردا دیگه انسانی نیس؟؟

نه دیگه

Love yourself;)))                                        کاش میشد خنجر فرو کنم تو حرفاش، رفتاراش، کاراش، فکراش، آخ! فکرای پشت حرفاش و رفتاراش، که دیگه فکر نکنم، تا تموم بشه فکرام، تا فکرای پشت حرفاش برام بمیرن!