2737
2739

اصلا دلم نمیخاست اینجور بشه😕

بچه ها من مستاجرم بعد آخر اردیبهشت باید تخلیه میکردم

چون طرف عقد میکرد و میومد تو خونه و من ایقد استرس داشتم ...الان اینی ک فوت شده از اقوامشون هست پس فعلا کنسله😕

😐💔

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طرف مرده تو راجبه خونت حرف میزنی.. بابا تو دیگ کی هستی😂

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜
2740

خدا رحمت کنه فکر کردم دور از جون داماده 

عزبزم از خدا بخواه مشکلتو حل کنه ما همه نظر کرده ی خداوندیم منتها استرس باعث شده ناامید باشیم

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
طرف مرده تو راجبه خونت حرف میزنی.. بابا تو دیگ کی هستی😂

اقوام طرف مرده ...خب من ک خوشحال نشدم خیلیم از فوت اون ناراحت شدم ولی داشتم میگفتم کاش یجور دیگه رقم میخورد ...الان نمیدونم برا خونه خوشحال باشم یا مرگ اون ناراحت 

هعی

دنیاست دیگه 

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2706