2733
2734

چطوری رفتار کنم الان نشستم کلی گریه کردم اون قضیه اصلا به من مربوط نمیشد 

من اسمم کیمیا بود عوض کردم گذاشتم مریم همه میدونن من از اسم کیمیا خوشم نمیومد هعی دست میذارن رو همون سوراخ از بچگی اعتماد بنفس رو گرفت 

وقتی یه نفرم میگه کیمیا خندم میگیره ولی درون گریه 

نمیگم کیمیا اسم بدیه ولی خب اسم من مریم الان ۴ ساله عوض کردم چند تا از فامیل هامون هعی میگن 

حتی یکیشون یبار یه خاطره تعریف میکرد از من با اسم کیمیا گفت منم گفتم اسمم مریم گفت اون موقع اسمت رو عوض نکرده بودی🤐🤐

زندایی هم واس اینکه لجم بگیره هعی میگه 

من چی بگم بهشون آخه😭😭😭😭😭

انقدر گریه کردم از پدر و مادرم هم ناراحتم این قضیه اسم من جریان داره ها 

کاربری دست سه تا دوسته خوشگل و مهربونه ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو نباید تو روشون بخندی اصلا جواب نده وقتی میگن کیمیا ولی اسم قبلیت عالی بود..دخترخالم میخواست ...

بخدا خیلی بهشون احترام میذارم ولی اونا احترام منو نگه نداشتن 

قشنگه ولی خب هر کس یه سلیقه ای داره 

2731
2740
😂😂 مامانم میگه هر کس گفت فش بده به ما هم فکر نکن 

😂😂 

البته باید رو خودت کار کنی ک لحنت طوری باشه ک طرف و خوشحال نکنی پیش خودش بگه خوب سوزوندمش ی نگاه از بالا ب پایین و پایین ب بالا بش میندازی و قیافتو چندش وار ازش میگیری تا تهش میسوزه

آدمااز نقطه‌ ضعف خودشون تورو نقد میکنن!
😂😂  البته باید رو خودت کار کنی ک لحنت طوری باشه ک طرف و خوشحال نکنی پیش خودش بگه خوب سوزوندم ...

من وقتی میخوام جواب یه نفر رو بدم انگار زبونم بسته میشه هیچی نمیتونم بگم عزت نفسم میاد پایین نمیدونم چیکار کنم 

من وقتی میخوام جواب یه نفر رو بدم انگار زبونم بسته میشه هیچی نمیتونم بگم عزت نفسم میاد پایین نمیدونم ...

نباید اینجوری فکر کنی با خودت کار کن بگو مگ چیکار کردم ک بابتش بخوام از کسی خجالت بکشم و سر ب زیرباشم از کی کمترم 

آدمااز نقطه‌ ضعف خودشون تورو نقد میکنن!
بهشون بگو دلیلی نمی بینم واسه اسمی خودم انتخاب نکردم و دوست نداشتم مسخره بشم هر کس مسخره کنه مشکله خ ...

😉اوو فکر خوبیه 

دیگه محلشون نمیدم انگار واقعا تقصیر من بوده 🙁

نباید اینجوری فکر کنی با خودت کار کن بگو مگ چیکار کردم ک بابتش بخوام از کسی خجالت بکشم و سر ب زیرباش ...

سعس میکنم کار کنم از بچگی اینطوری بود خیلی ناراحتم 

2706