2733
2739

سلام من ۹ روز تاخیر دارم روز ششم تاخیرم ازمایشم منفی شد الان ۹روز گذشته من پریود نشدم ترشح زیاد دارم با درد خفیف پریودی سابقه انقد تاخیرم نداشتم احتمال داره زود آزمایش داده باشم کسی تا حالا اینجور شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باردار نیستی.دیگه.

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2740

دقیقا منم شرایط شمارو دارم امروز آزمایش تیتر بتا دادم ۵ بود موندم هستم یا نیستم اصلا سابقه تاخیرم ندارم

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲

نه نمیشه 

برو دکتر زنان و جدی بگیر این مسئله رو فامیلمون همین جوری متوجه شد سرطان رحم داره

البته دور از جون شما باشه همچین چیزی

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ممکنه مثلا من ۲۵ سیکلم لقاح گرفته باشه و اللن مشخص نکنه؟

نه حاملگی با مثلا آخرین رابطه نهایتا تا ۳۶ ساعت بعد رخ میده ک لقاح اسپرم و تخمک انجام بگیره 

و بعد از اون بلافاصله هورمون حاملگی وارد خون میشه 

ولی شما حامله نیستی 

2706