2733
2734

سلام پدر همسرم چن روزه خونریزی داره فهمیدیم سرطان روده داره تهرانیا هرجا دکتر خوب سراغ دارین معرفی کنید کسی بوده خوب شده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم

ان شاءالله که بلا دوره ، عمه م سرطان روده بزرگ گرفت یه کم از روده شو بریدن الان مهار شده و خوب شده حالش 

ولی دکترشو نمیشناسم

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2731

من مادرجونم اینطورین.

رفتن دکتر نظر پزشکا بر شیمی درمانی بود.

ولی مادرجونم هرشب به اندازه یک عدس تریاک میخوره و از همه سالم تره.

انقد حااش بد بود ک پوشکش میکردن اما الان خیلی سرحاله خداروشکر

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
2740
من مادرجونم اینطورین. رفتن دکتر نظر پزشکا بر شیمی درمانی بود. ولی مادرجونم هرشب به اندازه یک عدس ت ...

منم گفتم بهش اخه شوهر خالم 20سال پیش سرطان ریه داشت دکتر گفته شیره بکش اینمکشید 20سال زنده نگهش داشت    الان مادرت چن وقته فهمیده؟ از پشت خونریزی میکرد؟ اینم پوشکه بنده خدا میشه جواب بدی

من مادرجونم اینطورین. رفتن دکتر نظر پزشکا بر شیمی درمانی بود. ولی مادرجونم هرشب به اندازه یک عدس ت ...

مادرتون چن وقته درگیره و چن سالشه  برا اینم گفتن بیا شیمی درمانی یا عمل منم گفتم تریاک مصرف کنه جوری خون ریزی داره که پوشک کردنش

یعنی از پشت خونریزی داشت؟ الان پوشک بستنبهش

خون مخفی در مدفوع

کاهش وزن خیلی زیاد 

دفع پروتئین 

ضعف و بی‌حالی و زردی بدن

یبوست وحشتناک

اما چون پارکینسون داشت نمیتونستن کولونوسکوپی انجام بدن شش ماه طول کشید این شرایط تا فوت شد اما چند تا دکتر گفتن مشکوک به سرطان روده بزرگ بودن البته سه ماه تحت نظر متخصص انکلوژی بودن و داروی خاص میگرفتن 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
منم گفتم بهش اخه شوهر خالم 20سال پیش سرطان ریه داشت دکتر گفته شیره بکش اینمکشید 20سال زنده نگهش داشت ...

یه سالی هست تقریبا.

درحدی بود که مادربزرگمو زیر بغلاشو میگرفتن راه میرفت.

پوشکش میکرون. خونریزی حالت چرک و خونریزی از مقعد داشت.

گفتن شیمی درمانی کن اینا نذاشتن بره چون اگ میرفت شیمی درمانی تحمل نداشت و دور از جون میمرد.

هر شب یه عدس تریاک میخوره. نمیکشه میخوره.

از این رو به اون رو شده خودش پیاده میرع خونه دختراش . خداروشکر خیلی عالیه. پوشکشم نمیکنن دیگ.

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
2706