2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون شب عقد مژه مصنوعی بذار

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2728
2740

اکستنشن مژه کردم سر ۳ روز نصفش که بس خاروندم و گریه کردم ریخت😄بقیه ش هم رفتم سریعا ریموو کردم، ۷۰۰تومنم پول دادم برای این کوفتی، برای مراسم مژه مصنوعی بزن خط چشمم بگو برات بکشه عالی میشه

عوارضش و میگی؟

ریزش میاره آسیب به رشد مجددش میزنه و ریشه مژه ها ضعیف میش به مرور زمان میبینی حجم مژه هات کم شده و دیگ از یه حدی بیشتر بلند نمیشن من خودم مژه هام بشدت پر بود و بلند الان کم حجم و کوتاه شده مواد لیفت مثل مواد کراتین میمونه همونقدر عوارض داره 

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مژه مصنوعی خیلی پره آخه اونجوری خیلی بد میشه با این حال کلا صرف نظر کنم بهتره انگار

مجبور نیستی پرش رو بگیری مژه مصنوعی طبیعی داریم از اکستنشن هم خفن تره بگو مژه عروس با موی طبیعی میخوام حدودا ۲۰۰ تومنه ولی چند سال مصرفه 

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706