2737
2739

آبله گرفته از صبح هی غذای سرد و آبمیوه و اسموتی و خیار ماست و اینا براش درست کردم و حواسم بهش بوده در صورتی که منم همین چند روز پیش آبله داشتم بهش میگفتم حالم بده میگفت عیب نداره شاید بمیری!

جز اینکه برا اون غذا درست کردم من و بابا و داداشم رژیم داریم سه جور رژیم مختلف که هر سه تاش درست کردم برا آبجی کوچیکم غذا درست کردم جدا یعنی ۵ جور غذا درست کردم کلی ظرف شستم اصلا وقت نکردم درسی ک امتحان دارم بخونم بخاطر اون اونوقت الان بیدار شده اومده هرچی از دهنش در میاد بهم میگه.چرااا؟چون که وقتی داشتم برای خانم اسموتی درست میکردم یکن آب ریخته روی اپن آشپز خونه و کابینت زیرش

هی من میگم شاید مشکل از منه ولی با این تفاسیر من باید چ غلطی میکردم ک نکردم؟؟؟؟بعد برگشته بهم میگه که اگه من نباشم کپک میزنه به تو...اونوقت عین چی دور داداشم میگرده در صورتی که با بدا و اونی که صبح تا شب بیرون ولگرده و درس نمیخونه اونه...

چگونه زیستن یک انتخاب است:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه کسی گفته که چون پدرو مادر هستین دیگه هرکاری دلتون میخواد با بچه تون بکنین ؟هرجور دوست دارین باهاش حرف بزنین؟؟اسی عزیز تقصیر تو نیست مشکل هم از تو نیست مشکل از نسلیه که دست از سرما برنمیدارن همش فکر میکنن حق با اوناست همه جوره مارو بدبخت کردن

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2738
تو بخاطر رضای خدا اینکارو بکن بگو مامان دورت بگردم مهم خوب شدنه توعه همه رو مثل دسته گل میکنم  ...

کم دورش گشتم؟هرچی از دهنش در میاد داره بهم میگه مگ من چکارش کردم؟

چه کسی گفته که چون پدرو مادر هستین دیگه هرکاری دلتون میخواد با بچه تون بکنین ؟هرجور دوست دارین باهاش ...

بخدا خسته شدم از دستش روانیم کرده 

هیچ دوستی ندارم بخاطر اینکه بهم انگ خراب بودن نزنه با همه قطع رابطه کردم

کم دورش گشتم؟هرچی از دهنش در میاد داره بهم میگه مگ من چکارش کردم؟

تو صبوری کن فقط بخاطر خدا 

خودش میفهمه 

منم مادرم تقریبا اینطور بود الان دارم حسرت میخورم ک کاش باشه فقط فحشم بدع

2706