2737
2739
بخدا تمام بازیهاشو ببین 😑😑😑😑😑 تا نود  یا مساویه  یا داره میبازه  یدفعه گل میزنه& ...

چون کنکوریم راستش ترجیح میدم بازی تیمای مورد علاقم رو ببینم همون تایمی که دارم ولی اره الونسو طریقه بازیش همینه.. مث جانسینا تا دیقه 90 مث سگ (ببخشیداا)کتک میخوره اخرش برنده مبشه😂

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خدددا  هالند اصلللا  خوب نیس بخدا   فقط دروازه خالی

اتفاقا بهترین بازیکن شناخته شد 

دیبروینه هم عالیه با وجود این مربی تیم جون گرفته

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2731
عه نمیدونیستم  یه مدت پاریسن جرمن همش ستاره حمع می کرد

اره ،تقرریبا یکی یکی دارن میرن ..ولی بازی با بارسا همین دمبله گل زد هفته پیش ،لبخند شیطانیم میزددد چنان😂

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))
نسل الان چرا اصلا  ستاره نداره😑  خوبشون فقط امباپه  بقیه اصلا ستاره  نیستن مث&n ...

مربی تیم میگفت باوجود آمباپه خیالمون جمع هست 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
اتفاقا بهترین بازیکن شناخته شد  دیبروینه هم عالیه با وجود این مربی تیم جون گرفته

اصصصصلا خوب نیس  اکثر بزرگای غوتبالم انتقاد میکنن ازش 

همون دیبروینه برنالدو سیلوا فودن گریلیش  اینهمه بازیکن برای این اقا دروازه خالی میکنن  اینم  مث مترسک واستاده میزنه

https://harfeto.timefriend.net/17138954558506
اصصصصلا خوب نیس  اکثر بزرگای غوتبالم انتقاد میکنن ازش  همون دیبروینه برنالدو سیلوا فود ...

اوه کامان اینجوری حرف نزن عصبانی میشم فن جان سینا روت پیاده میکنم  

2740
نسل الان چرا اصلا  ستاره نداره😑  خوبشون فقط امباپه  بقیه اصلا ستاره  نیستن مث&n ...

اره ،همونام الان رفتن لیگای عربی..جذابیت اروپا از بین رفته،بارسا هم چنتا جوجه داره😂 بنظرم خوب کار میکنن،البته اگه ایندشون مث فاطی نشه،یامال و کورباسی رو میگم

مربی تیم میگفت باوجود آمباپه خیالمون جمع هست 

امباپه واااقعا  میشه گفت یه ستارس  اما هالند  وینسویس اینها نه 

نسل  قبل  روبن  ریبری مسی  رونالدو  نیمار  زلاتان  و....

نسل قبل ترش  بکام  زیدان  کارلوس  مالدینی  و....

اما  این نسل  هیییشکی ستاره  و محبوب  نیست

تو رئال مادرید من خیلییی وینسیوس رو  دوست دارم  و منچستر سیتی به شدت  همون بچه غول ...

ایول بانو فوتبال دوست  

منو هدایت کنید برم درس بخونم توروخدا ،فردا کنکوره😂بحث فوتبال میشه از خود بی خود میشم🤣

اره ،همونام الان رفتن لیگای عربی..جذابیت اروپا از بین رفته،بارسا هم چنتا جوجه داره😂 بنظرم خوب کار م ...

اره  دقیقا  الان  الهلال  النصر  بهتر از الکلاسیکو  

اره  یامال  کوبارسی  خیلی  خوبن  لاماسیا  کلا همینه  شاید  اینها  هم بشن  مث  نسل  مسی  ژاوی  اینستا  البا  پیکه  بوسکتس پویول  پدرو  که  همه از لاماسیا اومدن

من که دوس ندارم به نظرم خیلی کار بیخودیه پولش تو جیب یکی دیگه میره یه عده دیگه جر و دعوا میکنن سرش

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2706