2733
2734
عنوان

دختر خاله شوهرم

320 بازدید | 22 پست

سلام دوستان ، من کاربر قدیمیم با کاربری جدید برا گرفتن راهنمایی اومدم که شناخته نشم

راستش من مشکلم با رفتار شوهرمه ، الان ۱۵ سال از زندگی مشترک ما میگذره و تا چندین سال اول شوهرم چون رو دست دادن من با مردهای فامیل ، مثل پسر عمو پسر دایی و حتی عمو و دایی حساس بود مشکل و بحث داشتیم ، البته من از همون اوایل شروع به حذف این کار کردم چون نمیخواستم زندگیم بهم بریزه ولی بوده که حتی رو دست دادن با عموم هم خیلی بحث میکرد

بماند که چه سختی هایی کشیدم تا طرف های مقابلم رو یاد بدم که من دیگه نمیخوام دست بدم و هر بار که اونا دستشون رو میاوردن جلو و من حتی دست نمیدادم چه بحثی و دعوای سختی شوهرم راه مینداخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب حالا دختر خاله باهاش دست میده؟

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2740

حالا تو این چند سال من ندیدم شوهرم به کسی از اقوام خودش دست بده ، تا همین عید که دختر خاله ش که همیشه هم میدیدیمش خونه پدر شوهرم بود، اومده بود با اینکه شوهرش باهاش بود به شوهرم دست داد، همونجا دیدم شوهرم جا خورد ولی خوب وقتی دختر خاله ش دستش رو اورده بود جلو ، اونم دست داد 

پوستش رو کندی؟

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

بچه ها عموی من چندسال پیش زنشو بخاطر اینکه مچ پاش از دامن پیدابود طلاق داد!

الان یهزن گرفته با ساحلی روی زانو بیرون درمیادموهاباز دست تاارنج باز انگار فقط بااون زن اول مشکل داشت

حکایت شوهراستارتره ها زورش به اسی میرسه به دخترخالش نه!

اون روز دعوای حسابی با شوهرم کردم ، و گفت بیچاره منظوری نداره ، برا چی حساسی ، منم گفتم خط قرمز خودت همین دست دادن بود پس خودت هم باید رعایت کنی و اینکار رو نکنی ، دعوای حسابی بود ولی مطمئن بودم بازم پیش بیاد شوهرم اینکار رو میکنه،   و میدونم از کم رویی اون هست که نمیتونه تو روی دختر خاله ش نه بیاره

دوباره چند روز پیش باز پیش اومد و اون دوباره دست داد

2706