2733
2739
عنوان

احساس جدا افتادگی و طرد شدن

387 بازدید | 48 پست

تاحالا شده مثلا تو یه جمعی باشقن همه باهم آشنابشن ت جرف بزنن ولی شما ساکت باشی و باکسی حرف نزنی احساس جداافتادگی کنین؟ یا فکر کنین شاید یواشکی مسخرتون میکنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من از بچگی داشتم .به هیچ جا تعلق نداشم از ابتدایی .مثلا همکلاسیام اکیپ داشتن یا حداقل دوست صمیمی مثلا وقتی اردو میشد من حیلی میترسیدم ک تنها میخام باشم کی میخاد منو قبول کنه .ومجبور بودم یکی دوروز قبل اردو خیلی مهربون باشم ک پذیرفته شم

2738

زنگ تفریحا خودمو یواشکی تو جمع همولاسیم جامیکردم .یادم میفته دلم برای بچگیم میسوزه .یه حالت احساس میکنم تقصیر پدرو مادرمه .اگه متوجه این بشم تو بچم حتما یه کاری پیکنم براش ولی اونا فک کنم هیچ متوجه هم نشدن

یبار دبیرستان بودم از مدرسه بردنمون مسافرت .یه دوست داشتم اون گفت من نمیام خلاصه منم دوست نداشتم کنسل کنم . رفتم ولی همش احساس تنهایی میکردم .دوتا از هپکلتسیام باهم صمیمی بودن منم خودمو قاطیشون میکردم .بعد تو پاساژ ک بودیم مغازه میرفتیم بعد میدیدم منو قال گذاشتن رفتن💔

تله رها شدگی داری

یعنی چی

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜
2706