2737
2739
عنوان

یه سوال حقوقی

39 بازدید | 8 پست

اگر یه زمین از  ۴طرف دیوار کشی بشه و گیر بیافته بین ۴تا ملک 

چجوری میشه حق ارتفاق رو از دادگاه گرفت ؟؟

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

فک کنم کارشناس کوتاه ترین راه رو مشخص میکنه نمیدونم دقیق

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
فک کنم کارشناس کوتاه ترین راه رو مشخص میکنه نمیدونم دقیق

سلام مرسی عزیزم

فکز نکنم اصلا با اصول شهرسازی سازگار باشه احتمالا تو قوانین خاص یه مقرره ای داره 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مرسی عزیزم فکز نکنم اصلا با اصول شهرسازی سازگار باشه احتمالا تو قوانین خاص یه مقرره ای داره&nb ...

سلام عزیزن خوبی؟ چیزی ندیدم جایی🤔 پیدا کردم بهت میگم

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2728
سلام عزیزن خوبی؟ چیزی ندیدم جایی🤔 پیدا کردم بهت میگم

فدات شم 

خودت چطوری 

واقعا مغزمو یه هفته به خودش مشغول کرده اگر دوطرف زمین ساخته شده باشه و دو طرفش هم رودخونه باشه بازم مساله حق ارتفاق پیش میاد

مرسی عزیزم اط لطفت 

فدات شم  خودت چطوری  واقعا مغزمو یه هفته به خودش مشغول کرده اگر دوطرف زمین ساخته شده باش ...

منم خوبم خدا رو شکر ببین به نظر شخصی من این حق ارتفاق تا جاییه که کار طرف راه بیوفته در واقع  به اندازه رفع نیازشه اینطوری نیس که از هر طرف این حق رو داشته باشه که حالا به نظرم در عمل برا دفع منازعه کارشناس بیاد کوتاه ترین راه ممکنه رو در نظر بگیره ولی مستندشو جایی پیدا نکردم  

منم خوبم خدا رو شکر ببین به نظر شخصی من این حق ارتفاق تا جاییه که کار طرف راه بیوفته در واقع  ب ...

مرسی عزیزم لطف نمودی 🤍💐

چقدر این رشته شبهه توش هست 

مرسی عزیزم لطف نمودی 🤍💐 چقدر این رشته شبهه توش هست 

خواهش میکنم عزیزم حالا یکشنبه دارم میرم دفتر یه وکیلی حتما میپرسم ازش بهت خبر میدم

2738
خواهش میکنم عزیزم حالا یکشنبه دارم میرم دفتر یه وکیلی حتما میپرسم ازش بهت خبر میدم

فدات ممنونم ببخشید زحمت دادم