2733
2734
عنوان

امروز مهمون داشتم بیاین

272 بازدید | 10 پست

نمیدونم چراهر وقت مهمون دارم فکرمیکنم غذام بد مزه ست بااینکه خیلی تعریف میکنن همه

شوهرم میگه عالیه ولی کلا دست پختمو دوست ندارم کیامثل منن

دارم دیوونه میشم از این حس مزخرف

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉

منم ‌همیشه از دست‌پخت خودم ناراضیم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینم موقع مهمانی گند میزنم

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2731
2740
چنداحتمال هست  وسواس فکری خودت اون غذارو دوس نداشتی دیگران الکی تعریف کردن😅

کلا همین طوریم 

فامیلمون که امروز دعوت بود آشپزخونه داره سراشپزه اون از غذای همه ایراد میگیره بی رودربایستی ولی داشت تعریف میکرد نمی‌دونم چمه 

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉