2737
2734
عنوان

تو حیاط نشسته بودم منتظر کنکور...😐

156 بازدید | 11 پست

آقا امروز نشسته بودم کنار همکلاسیم روی سکو بعد بچه ها یکی یکی میومدن تو حالا یکی دیگه از همکلاسیام اومد این همکلاسی بغلیم اصلا بلند شد ولی من برای احترامش بلند شدم بعد به اون دست داد به منم اصلا سلام نکرد😐واقعا هیچ کاری بهش ندارم هیچی هم بهش نگفتم از اول مدرسه هم خودش هم دختر عموش همکلاسیمن چون حجاب و چادر دارم و همچنین قاری ام بشددددددت ازم متنفرن حالا اون یکی دخترعموش به ظاهر نشون نمی ده ولی آنقدر زیر اب منو میزنه ....حالا باز این هیچی 

من دوسال پیش که دهم بودمم تهران تحصیل کردم خدا شاهده من هیچ کاری به بقیه نداشتم سرم تو لاک خودم بود وتازه قاری قرآن هم هستم ولی یجوری بهم تهمت میزدن و پشت سرم حرفای ناجوری میزدن من واقعا خجالت می‌کشیدم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️💔الان یکساله برگشتم شهرستان خودمون خداروشکر بچه ها کلاس خصوصا همزبونام با فرهنگترن باهام خوب برخورد میکنن ولی اینا فارسن بازم لج افتادن بام

به خدا همه جا اینجوریه یادمه وقتی مدرسه میرفتم فهمیدن من معتقدم برخوردای زشتی با من میگردن

خیلی بدهههههه واقعااااا

من مادرمم نمیذاره حجاب کنم قدر حجابتو بدون:)))))

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دعوا میشه ها! هم در مورد چادر و قاری و .. گفتی هم گفتی چون فارسن باهام لجن قفل کن تاپیکتو عزیزم

منظورم استان فارس واینا نیست که 😂😂ولی چرا اینجور رفتار میکنند باهام پارسال وقتی از اون مدرسه برگشتم یه حرفای پشت سرم زدن نشستم خون‌گریه کردم

2740

دو حالت وجود داره .. 

۱.به خاطر شکاف و دیدگاهی ک حکومت ایجاد کرده  یه ذره تنش طبیعیه و تقصیرکسی نیست 

۲.خودتو برتر و بهتر میدونی و ممکنه واکنش بگیری .. 

در هر صورت بهتره زیاد حساس نباشی و یکم تمرین کنی اهمیت ندی

به قول شهید ابراهیم هادی مهم نیست. وقتی مردم شما می بینید خوششان بیایید  مهم اینست که خدا شما ...

چقدر حرفتون قشنگ بود کپیش کردم دقیقاً همینه مهم اینه خدا ازم راضی باشه😍❤️

دو حالت وجود داره ..  ۱.به خاطر شکاف و دیدگاهی ک حکومت ایجاد کرده  یه ذره تنش طبیعیه و تق ...

من اتفاقا آنقدر خاکیه ام اهل برتر و فلان واین چیزا نیستم با همه گرم میگیرم حتی اگر دشمنم باشه متاسفانه بخاطر همین زیاد از دشمن ضربه خوردم 😔من واقعا برای ادای احترام بلند شدم فقط این نیست..این جدا یکی از دوستای قدیمیم هم بود از دور دیدمش باز براش بلند شدم رفتم سمتش لاقلش بهم دست داد سلام کردولی مسیرشو کج کرد نمی‌دونم چرا اینجور رفتار میکنند البته تعداد کمی اینطور شدن وگرنه بقیه دوستام عاقلن خداروشکر