2733
2739
چجورى ازخيابون پيداكردى ميدونستي سالمه؟يا بايد ببري دامپزشكى؟ من گربه خيلي كوچولو ميخوام ك ازاولش و ...

گربه کوچیک خیلیییی نگه داریش حساس و سخته اگر میبینی نمیتونی حدااقل 3/4 ماهه بگیر

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
من امروز تو خیابون یدونه نوزاد گربه دیدم معلوم بود تازه چند ساعت دنیا اومده مامانش نبود ی پسر بچه سر ...

مادر گربه ها وقتی بچشون بدنیا میاد اونو میزارن یجای مخفی...وقتی تو خیابون بوده یعنی مادرش فوت شده یا یه اتفاقی واسش افتاده

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر گربه ها وقتی بچشون بدنیا میاد اونو میزارن یجای مخفی...وقتی تو خیابون بوده یعنی مادرش فوت شده یا ...

مامانم همش مبگه موهاشون مريضي مياره ،اين واقعيه؟

2728
مامانم همش مبگه موهاشون مريضي مياره ،اين واقعيه؟

میگه نازایی میاره؟😂آره بابا الکیه خرافاته 

وقتی تو خونته نظافتشو و سلامتیش تحت نظرته...اشعه ایکس ندارن که طفلیا😂🤦🏼‍♀️

2740
مادر گربه ها وقتی بچشون بدنیا میاد اونو میزارن یجای مخفی...وقتی تو خیابون بوده یعنی مادرش فوت شده یا ...

حالا منظورم از خیابون کنار ی خونه بود رو پیاده رو نمی‌دونم شاید ی جایی دیگ بود اون بچهه خودش برداشته در کل اون معلوم نیست بتونه نگهش داره🥲

اين سايتي ك بچه ها گفتن،رابينسه خوبه؟

نمیدونم تاحالا نرفتم توش...من خودم از خیابون دیدمش که ماشین داره میزنتش وضعیتش اصلا درست نبود...خیلی کوچیک بود میلرزید مشخص بود مادرش نیست آوردمش پیش خودم🥺

نمیدونم تاحالا نرفتم توش...من خودم از خیابون دیدمش که ماشین داره میزنتش وضعیتش اصلا درست نبود...خیلی ...

چقد خوبه اينطورى پيدا كنى

من ك اصن واسم پيش نيومده

چقد خوبه اينطورى پيدا كنى من ك اصن واسم پيش نيومده

من اصلا قرار بود یه گربه دیگه بخرم....ولی این بچرو دیدم گفتم فرقی نداره که اینم گربست

واقعا ولی بهترین تجربه زندگیم بود

2706