2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم:>دیگ ندارمش💔

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2728

میخوای بخری یا ب سرپرستی بگیری؟ 

اگر بخری ک همونجا میبرنش جلو خودت پیش دامپزشک برای چکاب 

اگر ن خودت باید ببری 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
من گربه دارم ولی نخریدم از خیابون پیدا کردم. هزینه ش سه دوره واکسن هست میشه ۳ میلیون. بعدش ماهی ۱ تو ...

چجورى ازخيابون پيداكردى ميدونستي سالمه؟يا بايد ببري دامپزشكى؟

من گربه خيلي كوچولو ميخوام ك ازاولش واسه خودم باشه

2738
چجورى ازخيابون پيداكردى ميدونستي سالمه؟يا بايد ببري دامپزشكى؟ من گربه خيلي كوچولو ميخوام ك ازاولش و ...

سالم نبود بردمش دکتر درمانش کردم. ااره باید ببری چکش کنن. من از سه روزگی دارم گربه مو مامانش ولش کرده بود

چجورى ازخيابون پيداكردى ميدونستي سالمه؟يا بايد ببري دامپزشكى؟ من گربه خيلي كوچولو ميخوام ك ازاولش و ...

ببین بچه گربه که بیماری خاصی نداره تا دو هفته چشماشون بستس...بعد ۴۵ روزگی باید ببریش کلینیک یا دامپزشکی واکسناشو شروع کنی بعدش کارای نظافتم خود کلینیک انجام بده خیلی بهتره

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
2706