2733
2734

زنعموم که همسایمونه آش پخته 

همه رو دعوت کرده جز ما

نمیدونم چرا اینقدر همه مارو کوچیک میکنن

مامانم هم میگه آسیاب به نوبت

نوبت ماهم شد دعوتشون نمیکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پاشو همین الان نخود و لوبیا رو بریز تو زودپز بپزه

یه پیاز و سیر و نعناع داغ حسابی هم بکن بزار با عدس و سبزی بپزه بعد حبوبات پخته رو قاطیش کن 

رشته هم اخر کار

۲ ساعت دیگه آشت آمادس نوش جونت

عیب نداره دنیا چرخ گردونه‌ غمت نباشه😘

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
پاشو همین الان نخود و لوبیا رو بریز تو زودپز بپزه یه پیاز و سیر و نعناع داغ حسابی هم بکن بزار با عد ...

من کمتر نیم ساعته آش رشته برقی می پزم عالییی! 

زود پز برقی دارم حبوبات و سبزی و ادویه جات و سیر و قره قروت رنگ روشن رو با کشک توی می ریزم نیم ساعت بعد رشته ها رو و تموم 

آخرش هم نعناع خشک و پیاز داغ آماده هم می ریزم روش

2740
من کمتر نیم ساعته آش رشته برقی می پزم عالییی!  زود پز برقی دارم حبوبات و سبزی و ادویه جات و ...

ایول به زودپز شما😁

زودپز من ۲ساعت میکشه حبوبات رو کامل بپزه

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
پاشو همین الان نخود و لوبیا رو بریز تو زودپز بپزه یه پیاز و سیر و نعناع داغ حسابی هم بکن بزار با عد ...

ممنون عزیز دلم

ولی من بیشتر دلم از این گرفته بود که انگار فقط ما تو اون دورهمی اضافه بودیم وگرنه آش که به قول شما میشه پخت