2737
2739
عنوان

خدا نکنه کسی که دوس داشتی رو تو خیابون ببینید🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 29 پست
ومنیکه محتاج همون لحظه تلخم و ب همونم راضیم😭😭

دقیقا🥲

•خیالِ بُودَنَت بِه وسعَتِ یک کِتاب شُد؛اَمااَندوه نَبُودَنَت دَریک جملِه خُلاصِه می شَوَد''تُومُتعلق بِه مَن نیستی''...ℎℴ𝓈𝓈ℯ𝒾𝓃🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی دیگه دوسش نداشته باشی مهم نیست 

حتی اگه وسط خونت ببینیش 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2738

من خودم کات کردم 

ولی مطمنم ببینمش میمیرم و زنده میشم 

ولی ممیدونم چرا مرضم گرفته ماشین گزفتم یه بار برم شهرشون  شهرشون کوچیکه  دلم میخواد اونجا ببینمش  ولی بازم میترسن هوایی شم😔

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
من خودم کات کردم  ولی مطمنم ببینمش میمیرم و زنده میشم  ولی ممیدونم چرا مرضم گرفته ماشین ...

هوایی میشی شب نمیتونی بخوابی من سر ی پیامش ی شب تا صبح خوابم نبرد حالام دیدمش کلی دلم گرفت

هوایی میشی شب نمیتونی بخوابی من سر ی پیامش ی شب تا صبح خوابم نبرد حالام دیدمش کلی دلم گرفت

دقیقا عین خودتم پیام داده بود بهم واسه بخشیدن و عیره واقعا اون روز مردم وزنده شدم کلااا فلج شدم اون روز دوباره ولی دلم میخواد یکم بسوزونمش خیلی اذیتم کرد😁

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
اره بدم نیست یکم اون اذیت بشه 😂😁

فعلا که دارم گواهینامه میگیرم این هفته تموم میشه 

برم رو مخ بابام ماشین بگیره 

دلم میخواد برم شهرشون محله هاشون شاید ببینمش ولی تزسم اینکه دلم توان دینشو تداشته باشع خودمو نابود کنم

البته قصد داشت بره تهران نمیدونم رفت ترفت چی شد 😁

2706