2733
2734

ی تاپیکی بود راجب وقتی خونه نیستیم و مهمون میاد واکنش شوهرا چیه

یکی از کاربران گفته بود که خونه نبودیم بعد آقای همسایه اومده بود خونمون خیلی هم مودب  و باکلاس بعد بابام هندونه قاچ کرده بود تو ماهیتابه آورده بود جلوش 😂😂

یا یکی گفته بود مهمون  اومده بابام تو کاسه استیل قند آورده براشون 🥴🥴😂😂

چقد خندیدم بخدا من فک میکردم شوهرم اینجوریه چقد حرص میخوردم 🤣

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس فقط شوهر منه که اینطور نیست

احتمالا🤩😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2728

خداروشکر شوهر من اینطور نیس حتی برعکس بهترین  سرویسامو در میاره استفادخ میکنه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
هندونه تو ماهیتابه🤐😂

اره خودش با نمک گفته بود 🤣

2738

یادش به خیر  رفتیم خونه یه فامیل ، مرده خودش تنها بود حدود ۶۵ سالش بود، چای آورد و گردو هم با چکش آورده بود مغز می کرد و می داد بهمون بخوریم ! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
جررر😂  چرا من این تاپیکو ندیدم

منم اتفاقی دیدم 😂خیلی خاطرات شون خوب بود

برعکس شوهر من خیلی اهمیت میده 

سلام عزیزم 

ازدواج کردی بسلامتی؟؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
یادش به خیر  رفتیم خونه یه فامیل ، مرده خودش تنها بود حدود ۶۵ سالش بود، چای آورد و گردو هم با چ ...

😂😍 واقعا عاشق این بی ریایی آقایونم اگ برام حرف در نمی‌اوردن خودمم همین میشدم 

2706