2733
2739
حقوق مفت هم میگیرن. منم معلمم

هیکوقت یک معلم درمورد حقوقش اینطور نمیگه اگر بگه خودتحقیری محسوب میشه حواستون هست ؟  چرا خودتون به خودتون توهین میکنید 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
من خودم دختر کاملا مستقلی هستم چیزهایی بدست آورد که تو این زمانه خیلی ها با سالها کار کردن ندارن تو ...

چون خودت تحصیلات نداری عزیز نباید توقع آدم محصل داشته باشی 

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان داشتی میگفتی پرستاری خوبه مهاجرت کنی نونت تو روغنه و... چند چندی با خودت؟    

نه من پرستار هارو گفتم 😐😐نگفتم که پرستاری خوبه وا مهاجرت کنن درآمد خوبی دارن واقعا 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2728
آخه اگه دانشجو پزشکی بودن مهندسی شریف درس خونده بودم حقوق شهید بهشتی یه چیزی خیلی هاشون فارغ التحصیل ...

بالاخره هرکسی یه تفکری داره دیگه یکی مثبت یکی منفی موضوع اینجاست که محترمانه تفکرمنفیمون رو بیان کنیم نه با بی احترامی

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
چون خودت تحصیلات نداری عزیز نباید توقع آدم محصل داشته باشی 

واقعا هم توقع ندارم وقتی طرف عرضه داشته باشه خونه ماشین اخلاق وفاداری ثروت مدرک نداشته باشه هم برام مهم نیست 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
منم سر صحبتم با پرستاری عادی هست که حقوق کمی دارن شما حرف سرپرستار و کشیدی وسط منم مجبور شدم دفاع ک ...

بیخیال دیگه نه پرستارم نه معلم از کسی دفاع نمیکنم واقعیتش من هیچ موقع معمولی فکر نکردم نخواستم شغل معمولی داشته باشم و نشدم هم ...هرکس طرز فکری دارع

2740
خودتو گول نزن و سعی نکن پرستاری و معلمی رو با منشی و فروشندگی باربر کنی

قطعا برابر نیستن ب هیچ‌وجه

تلاش کرده و به اینجا رسیده:) براش احترام قائلم

و باز چند نفر که یه قدمم واسه زندگیشون برنداشتن میان هیت میدن عزیزم خودتو ناراحت نکن

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
نه من پرستار هارو گفتم 😐😐نگفتم که پرستاری خوبه وا مهاجرت کنن درآمد خوبی دارن واقعا 

اره درست میگین هم معلمی خوبه هم پرستاری ولی اینکه پرستاری رو بالاتر از معلمی بودین درست نبود

2706