2733
2734
خب آخه استارتر نظر شخصیمونو پرسید  منم نظر خودمو گفتم که قطعا با نظر شما و خیلیای دیگه متفاوت ...

آخه نظر شما این بود که انگار فقط اگه فضانورد تو ناسا دیدید باید راجع بهش ذهنیت داشته باشید یعنی شما. راجع به مشاغل مختلف هیچ ذهنیت خاصی ندارید

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....
حالا دکتر نشدین ک حسادت کنن بهتون 

ما خودمون به خاطر علاقه شخصی اومدیم معلم شدیم 

و خودمونو نسبت به بقیه برتر نمی‌دونیم

نمی‌دونم چرا بقیه یه جوری برخورد میکنن انگار حق اونا رو ما خوردیم 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من معلمم باتوجه ب ادمای اینجا فهمیدم معلما کار خاصی نمیکنن ،حقوقم میگیرن ،زبونشونم درازه ،

عزیزم نصف اینایی که میگن هیچی و نظرات منفی میزارن خودشون تو حسرت ان   شما ناراحت نشو😍😘

معلومه که غیر از اینه  متاسفم برای دیدگاهتون

والا سیستم اموزش و پرورش ایران که سیستم اموزش و پرورش چین نیست.

من خودمم میخوام پشت کنکور بمونم شغل های  مهندسی، علوم‌پزشکی و وکیل لول بالا تری داره.

یه مهندس میتونه ریاضی تدریس کنه اما یه معلم ریاضی نمیتونه کارهای مهندس و انجام بده.

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.
آفرین منم همینو میگم  نمی‌دونم چرا بقیه یه جوری با حسادت با هامون برخورد میکنن 😑

مردم ما به همه ی مشاغل حسادت میکنن ولشون کن دیگه از مردم جهان سومی چه انتظاریه(خودمم جهان سومی هستم

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....
2706