2733
2739

خواهرانه کمکم کنید جدا بشم یانه

سرزنشم نکنید من با عشق ازدواج کردم پدرم پولداره

همسرم پدر نداره کا کرد انقدر که بیاد منو بگیره

۳۰ ملیون سرویس طلام رو همسرم کار کرد 

۱۷ ملیون کم داشت مادرش النگو توی دسش شکست

که بزاره روی پول همسرم و سرویس طلام اوکی شد

مادرش ۳ ملیون لباس قبل عقد گرفت ۲ملیونم لباس زیر و ۸ملیون حلقه 

دسش درد نکنه ولی دیگه همین کارا کرد و تمام دیگه پشت همسرم نیست  بنظرتون من چیکار کنم 

ازش جدا بشم یانه فقط فقیرن همین

ولی اینکارا هم برام کردن با پول طلاهامم ماشین خریدیم

توی عقد که الان هستیم دیگه برا عروسی گرفتن پشتمون خالی کردن

ندلرع بنده خدا خب

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب مگه شما شرایط مالی طرف رو ندیده بودید؟

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2740

چه مادرشوهرخوبی نداره بازم تلاشش ومیکنه من مادرشوهرم ۳۰۰الان روکارتشه بخدای احد هنوز یه پتوبرام نخرید حتی کادوی عروسی وضع مالی همسرمم یه مدت خیلی گیروبدبخت بودیم اصلا انگاربچه نداره ..حتی پولم قرض خواست نداد 

2706