2733
2734

مادرمو زن داداشم اینا نگه می‌دارند بعد من هروز میرم اونجا به دیدن مادرم امروز زنداداشم برگشت گفت برچی هروز میای خیلی مامانتو دوست داری بردار ببر خودت نگهش دار😢باهم بحثمون شد بنظرتون حق بااونه یا من

راست میگه بنظرم

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه وقتایی هم شما مادرتون رو ببرین تا کار اون بنده خدا هم سبک شه

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2740

والا یکم حق داره

میدونم مادرته ولی خونه ی خودش که نیست باید رعایت کنی هر روز هر روز چه خبره ، هفته ای دوبارم بری کافیه

هر روز بهش زنگ بزن

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

خب براش زحمت داره که هر روز میری دیگه  

به اندازه کافی نگهداری مادر ذهنش رو مشغول کرده، زندگیش از حالت عادی خارج شده

حالا شما هم روزانه سر میزنی بیشتر اذیت میشه

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

حق داره ولی خیلی نامحترمانه بیان کرده 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2706