2733
2734
عنوان

خانوما با سیاست

588 بازدید | 43 پست

با سیاست نرین زنی ک دیدید با نامزدش چه رفتاری داشت؟ ک مرد موم تو دستشه؟ 

برای مسخره بازی کامنت نزار قشنگم 

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرم

رییس بود

همه بهش سجده میکردن

تمام دارو ندار پدرشوهرم بنامشه

الانم خیلی وضعش خوبه و همش مسافرتهای خارجیه با اینکه بیسواد و خانه داره

اما بازی روزگار طوری شد که در نهایت همسر من فهمید مادرش کیه و

و الان همسرم و یکی از برادرشوهرام با مادره قهرن

و مدام همسرم میگه اون شیطانه

شوهرم قبلن انچنان عاشق مادرش بود بخاطر کلی منو دعوا میکرد 

2731
مادرشوهرم رییس بود همه بهش سجده میکردن تمام دارو ندار پدرشوهرم بنامشه الانم خیلی وضعش خوبه و همش ...

چه رفتار هایی با شوهرش داشت؟ 

والا با سیاست ترین فقط زنموی من و دو تا خواهر هاش که الان هر کدوم ۶۰ ۷۰ ساله هستند نوه دارند اما هنوز شوهره می‌بره میاره حتی آرایشگاه شوهره می‌بره مثل راننده ، نصف دارایی. و خونه رو به نامش زده و هرچی بگه براش می‌خره ، طلا درجه یک ، وسایل خونه درجه یک اعلا میلیونر ، بهترین امکانات ، نمی‌دونم فقط چندتا اخلاق داره زنموی من و خواهرهاش که با شوهر و آقایان کلا آرام و با عشوه و ناز خاصی حرف میزنند صدا بالا نمی برند ، به همه لبخند می‌زنند ، اول فکر میکنند بعد دهن باز می‌کنند جواب بدن به حرف طرف مقابل هرکسی باشه ، دروغ زیاد میگن ، نرمش کلامی دارن، تحمل بالا دارند ، مدام موسیقی. و رقص دارند ، باشگاه و پیاده روی دارند ، کارهای به روز انجام میدن مثل قدیمی ها نیست سبک خونه زندگی شون رو به روز کردند وسیله ها همه چی، لباس شیک می‌پوشند همیشه ، در خلوت نمی‌دونم چه میکنند ولی 

والا با سیاست ترین فقط زنموی من و دو تا خواهر هاش که الان هر کدوم ۶۰ ۷۰ ساله هستند نوه دارند اما هنو ...

دقیقا اکثر نشونه هایی ک گفتید منم دیدممم میشه لطفا از رفتارشون با شوهرش بیشتر بگید مخصوصا تو جمع 

2740

دوست من پدرشوهرش مرد عروسی خواهرش نرفت

همین ی خواهرم بیشتر نداشت

بشدت خودشو خوب مکنه تو چش شوهر و خانواده شوهره

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

نديدم راستش. ولي كلا خوشم نمياد مرد مثه موم تو دست زن باشه

يعني كلا از زناي باسياست اينجوري خوشم نمياد

خوبه و زن و شوهر باهم اوكي باشن و به عقايد هم احترام بزارن. نه اينكه يكيشون با سياست اون يكي رو سر انگشتش بچ خونه

🫠
دقیقا اکثر نشونه هایی ک گفتید منم دیدممم میشه لطفا از رفتارشون با شوهرش بیشتر بگید مخصوصا تو جمع&nbs ...

والا زیاد نمیبینمش مخصوصا دور هستم سالی یکی دوبار میبینم .

توی جمع با اون خانمی که تو ازش بدت میاد مثلا گرم میگیره ، توی خلوت و تنهایی از تو خیلی تعریف می‌کنه اما توی جمع اصلا محل نمی‌ده بهت و به روش نمیاره انگار که همون آدم نیست ، از همه در هر شرایطی تعریف می‌کنه ، دوستان زیادی داره حتی در سن ۷۰ سالگی ، مشکلات شو نو پنهان می‌کنه اما مشکلات بقیه رو به روشون میاره، سرزنش می‌کنه ولی متاسفانه سر خودش بدترش اومده و این خیلی بده ، تظاهر زیاد دارن ، چطور مگه شما هم دارید اینجوری ؟

کلا با صدای بلند حرف نمی‌زنم با شوهرم چون به شدت بدش میاد با عشوه ناز با همه حرف میزنم ولی من از بچگی اینحور بودم ولی بعضیا  از بچگی یاد گرفتن حرف حرف شوهرمه ولی اگه چیزی بخ‌ام با ترمی و ملایمت کاری میکنم حرف من بشه 

خیلی اهل احترام و ادب بود 

مثل پروانه دور شوهرش میچرخید 

همه جا حمایتش میکرد ب احدی اجازه نمیداد پشت شوهرش بد بگه 

موقع نامزدی هم خیلی صبوری کردن هم خودش و هم شوهرش 

خیلی خانواده هاشون درگیری داشتن 

الانم شوهرش حقیقتا خیلی دوسش داره ..

2706