2737
2739

بچه ها با یه پسره هفته پیش آشنا شدم اولین بار دوشنبه دیدمش خوشم ازش اومد با یه دسته گل اومد. شام رفتیم جای خوب. تحصیل کرده هست ارشد it داره باخانواده هم ب نظر میرسید و محترم رفتار میکرد

بعد از اون قرار هی داره راجب جشن تولدش حرف میزنه. من گفتم خب اشکال نداره میرم یه هدیه براش میگیرم و تو جشن شرکت میکنم و میام حالا چیزی نمیشه

بعد گیر داده چی میخوای بپوشی ک ی جورایی باهم ست باشیم

بعد حالا صبح زنگ زده میگ دوستم بهم گفته یعنی کیک تولدت رو خودت میخوای بگیری!!!! من خیلی از این حرفش بدم اومد

احساس کردم انتظار داره بگم نه من میگیرم حالا تولدش دو هفته دیگس تو هر تماس از جشن داره هی حرف میزنه

آخه ما هنوز ربطی باهم نداریم این انقدر انتظار داره از من 

میخوام کات کنم چی بگم؟ 

بعد گفت جمعه بریم سینما سر ساعت سینما من گفتم سانسی باشه ک دیر نشه یهو گفت پس خودت انتخاب کن بگیر یهو دیشب زنگ زده بلیط سینما گرفتی؟؟ من پشمام ریخت حداقل باید میگفت تو انتخاب کن تا بگیرم نه اینک برو بگیر بعد من اصن نگفتم بریم سینما من ب اینک بریم یه دوری بزنیم ی چایی بخوریم راضیم 

خسیسهههههه سمیه فرار کنننن

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
2706