2737
2739
عنوان

غذاهای مناسب تنبلی تخمدان

103 بازدید | 26 پست

سلام دوستان من مجردم و تنبلی تخمدان دارم نزدیک یک ماهه که قند مصنوعی همون کیک و نوشابه و شیرینی رو کلا حذف کردم لبنیات رو حذف کردم خودم کلا ۴۳ کیلوام دارم دیوونه میشم ژنتیکی هم نیست نمیدونم چرا اومده سراغ من، لب به هرچی میخوام بزنم یا قندش زیاده یا التهاب اوره یا ... لطفا کساییکه این بیماری رو دارن چندتا صبحانه پیشنهاد بدن صبحانه من شده تخم مرغ ابپز که اونم از کلسترولش میترسم:(((((((((((((((

به خودت بگو به من چه،قبل از اینکه بهت بگن به توچه!

ارده

شیره 

کرم کنجد 

کره بادام زمینی

تخم مرغ 

دیگه عرضم بخدمت نخود 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم من نمیتونم قند ترک کنم روانی میشم باید بعد غذا حتما کیک یخورم

من باز حذف اینا برام اسونتره ولی دیگه هرررچی میخوام بخورم قند داره توی این گرونی هم نمیشه برم خودم جدا غذاهای گرون قیمت بخورم هوووف

2728

پنیر لیقوان میتونی بخوری با مصلحشه 

شیر و دوغ محلی با مصلحش

از گوشت بره بجای گوشت گوساله تو غذا استفاده کن 

از روغن کنجد استفاده کن 

و مهمتر از همه یوگا و پیاده روی

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ترکیب ارده و خرما برای من جواب بود

سیاهدونه و عسل صبح ب صبح ناشتا(میدونم طعمش خوب نیست ولی خب...)

مالش روغن سیاهدونه شب ب شب قبل خواب

دمنوش چای کوهی 

بااینا من خوب شدم

آدمااز نقطه‌ ضعف خودشون تورو نقد میکنن!
این شیره های بازاری هم که توش شکر هست:((

بآزاری نخر قشنگم...

مثلا من استان هرمزگانم فصلش که میشه شیره خرما میخرم چون میدونم طبیعیه...

تو هم ببین نسبت به آب و هوای محل زندگیت چه شیره ای طبیعی میتونی پیدا کنی.. 

عسل طبیعی هم عالیه 

2740
پنیر لیقوان میتونی بخوری با مصلحشه  شیر و دوغ محلی با مصلحش از گوشت بره بجای گوشت گوساله تو غ ...

پیاده روی میکنم اما خب روغن کنجد رو نمیتونم همون روغنی که تو خونه داریم تو غذا میرییزیم مصلح پنیر لیقوان چیه

بآزاری نخر قشنگم... مثلا من استان هرمزگانم فصلش که میشه شیره خرما میخرم چون میدونم طبیعیه... تو هم ...

اهااا عسل طبیعی رو میتونم بخرم هرچند گرونه ولی از این استرس شکر خوردن بهتره مررسی❤❤

پیاده روی میکنم اما خب روغن کنجد رو نمیتونم همون روغنی که تو خونه داریم تو غذا میرییزیم مصلح پنیر لی ...

مثلا زیره یا نعنا خشک و پونه خشک سیاهدانه 

بجای چایی از دمنوش بابونه استفاده کن ۲ تا خرما کنارش فخور جای قند

نگاه منم برای خودم غذاجداگونه میپختم چون میگفتم روغن کنجد گرونه اکر بخوام برای خانواده بپزم زود تموم میشه 

ترکیب ارده و خرما برای من جواب بود سیاهدونه و عسل صبح ب صبح ناشتا(میدونم طعمش خوب نیست ولی خب...) ...

جدی کامل خوب شدی ؟؟ بعد چند وقت؟؟ منم روغن سیاهدونه مالشی گرفتم اما نخوردم

من باز حذف اینا برام اسونتره ولی دیگه هرررچی میخوام بخورم قند داره توی این گرونی هم نمیشه برم خودم ج ...

چی قند داره مثلا؟چرا انقد سختش میکنی؟

ببین تو قندای مصنوعیو باید حذف کنی قندای طبیعیرم کنترل کنی مثلا با ی چیزی بخوریشون ک قندشو کنترل کنه

مثلا میوه های شیزین و با ارده یا مغزیجات بخور

خرمارو با گردو بخور

2706