2733
2734

بچه ها با پسری که فامیل هم هست در ارتباطم و قصدمون ازدواجه 

قراره من برم شهرستان سرکار چند ماه دیگه 

که یه پسری که قبلا خوشمون میومد از هم اونجا کار میکنه و ممکنه هر روز ببینمش البته توی رابطه عاشقانه نبودیم و وسطاش بهم زدیم

اینم نفرت خاصی ازش داره میگه حاضرم خودم اون حقوقو بهت بدم ولی اونجا نری اگرم میخوای بری سرکار پشتتم ولی اونجا نرو سرکار 

به نظرتون چکار کنم 

یا کلا نرم شهرستان بمونم شهری ک زندگی میکنم🥲

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشم نمیرم 

اخه سابقه میشه برم بعد ازدواجم میرم شهرستان من نمیشه بیکار بمونم که🥲

دودل شدم

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2731
2738

بستگی به این داره ک رابطت با این آدم واقعی هست اومده خواستگاری خونواده ها در جریانن یا نه 

و این ک اون کسی ک قبلا باهاش رل بودی رو هنوز میخایش یا نه مس آدمای عادی دیگس

نرو تو همون شهر که زندگی میکنید کار پیدا کن

کار هست برام طوری که اگر برم سرکار بابام مدیرمه 

ولی میخواستم برم شهرستان که سابقه بشه برام بعد ازدواج که میرم شهرستان زندگی کنم بیکار نباشم

عزیزم مردها خیلی حساسن  به نظر من نباید بهشون گفت رابطه قبلی رو حتی اگه چیز خاصی نباشه.حالا هم ...

جریان ما خیلی پیچیده است قبل رابطمون متوجه شد رابطه قبلی منو

ببین صلاحت کجاست بعدش رابطه تون چقدر جدیه خواستگاری اومده خانواده ها اطلاع دارند 

اره عزیزم خانواده ها اطلاع دارن 

ولی خواستگاری رو نیومده به دلایلی شرایط خودمم مناسبت نیست برای خواستگاری فعلا

2706