2737
2734
عنوان

دوستان دیگه خسته شدم کم اوردم

366 بازدید | 83 پست

از بچگی واسه هرچی دعا کردم خدا ن تنها بهم نداد بلکه ب بدترین شکل خسرتشو گذاشت روی دلم به بدترررررین شکل حسرتشو گذاشت رو دلم ،کسی ک دوست داشتم امروز زد آنفالوم کرد مثلا کلی چله انتظار ،تهش اینم از اینیکی خواستم واس همیشه جلو چشمم نابود شد نابود شد ،هیچ کاریم ازم بر نمیاد دوستان گلم میدونم میگین مصلحت نبود ،یه سوال از خدا هرچی ازت میخواستم از بچگی مصلحت نبود ،چرا زجرم میدی چرااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوبه خدا هست بدبختی هامونو میندازیم گردنش

دوست گلم من گردن خدا ننداختم از بچگی در هر موردی هرچی خواستم برعکسش شده دست خودمم نبوده تلاش کردم نشده گردن کی بندازم ادمای دیگه؟؟؟پس خدا چرا کمک نمیکنه مگه من اینقد بدم که لیاقت کمکشو ندارم

بمیرم واسه دلت دعا میکنم خدا بهت آرامش بده 

خدا نکنه آبجی کم اوردم به خدا دیگه نمیکشم خدا که هرچی ازش خواستم ب نیتم برسونتم نرسوند تازه بدترم شد ،دعا کن بمیرم شاید خدا گوش بده

یه بزرگی میگفت اگه دیدی همه چی اوکیه و سختی ها متوقف شده بدون رشتت متوقف شده.آدما با سختی هستن که انسان میشن و به رشد میرسن تو آسودگی مطلق خودت هم خسته میشی از زندگی یه نواخت و بدون پستی بلندی بعد از هر سختی هم آسونیه خدا میدونه چقد دیگه از عمرت مونده شاید خدا میخواد تو یه سن خاص درای خوشبختی رو برات باز کنه اینو از طرف کسی که کلی رنج کشیده‌داشته باش☘☘

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2740
خوبه خدا هست بدبختی هامونو میندازیم گردنش

یکم ادم باش لطفا باشه ؟

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
خدا نکنه آبجی کم اوردم به خدا دیگه نمیکشم خدا که هرچی ازش خواستم ب نیتم برسونتم نرسوند تازه بدترم شد ...

نه اینو نگو خدا بزرگه 

منو ببین یه حاجتی داشتم خیلیم براش تلاش کردم اما الان میگن که نشده اما من هنوز امید به دو درصد خطا دارم هنوز امیدمو به خدا قطع نکردم باورم نمیشه خدا هوای بندشو نداشته باشه . هدامونو داره 

دعات میکنم آروم بگیری خدا حکمتشو بهت نشون بده 

تو هم دعام کن خدا نگام کنه 

بگردم الهی اه 

خیلی سخته اوضاع قاراش میش شده

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
بگردم الهی اه  خیلی سخته اوضاع قاراش میش شده

ابجی دلم میخواد بمیرم امروز اومد آنفالو کرد منو جزو فالوراش بودم خودش انفالوم کرد منم مجبوری انفالوش کردم چون ابروم میرفت حالم بده چیکار باید بکنم چیکار پس خداکجاش چرا جوابمو نمیده آبجی دعا کن بمیرم همین اون عوضی گفت اکسم بعد اینجوری کرد

یه بزرگی میگفت اگه دیدی همه چی اوکیه و سختی ها متوقف شده بدون رشتت متوقف شده.آدما با سختی هستن که ان ...

آبجی هر سال میگذره نمیرسم میدونی خیلی قوی بودم از بچگی تا الان اما هیچی بهتر نیمشه اخرین امیدم همین عشقم یود که خیلی بد جلو چشمم نابود شد نابود شد

نه اینو نگو خدا بزرگه  منو ببین یه حاجتی داشتم خیلیم براش تلاش کردم اما الان میگن که نشده اما ...

من از بچگی هرچی خواستم نشد آبجی ،این‌پسرو دوستش داشتم رفتم حسمو بهش گفتم گفت اکیم و حتی رفتم دیدمش تو پارک اینا از قبلم دیده بودم میشناختم ،بعد چند روز طد زیر حرفش گفت هیچ ارتباطی نمیخوام داشته باشم باهاتون خدانگهدارت ،بعد امروز زد آتفالوم کرد بعد ۱ ماه از اون وقت ک گفت ننیخوام هیچ ارتباطی باهاتون داشته باشم زد آنفالوم کرد هنوزم میخوامش خیلی میخوامص دارم میسوزم نمیدونم باید چیکار کنم

2706