2733
2734
عنوان

به دوستم گفتم گمشو قهر کرد

134 بازدید | 10 پست

وای اصلا حالم خوب نیس البته حق با من بود زده بود زیر حرفش بعد گفت برم بیرون بهت زنگ میزنم گفتم گمشو بابا و 

شوکه شد گفت باشه خدافظ

قطع کردم از روش

ولی خیلی ناراحتم مطمئنم تا اخر عمرش منو نمیبخشه

اصلا نمیخواستم بهش بگم برو گمشو . بابای من هرموقع عصبانی میشه بهم میگه گمشو من همیشه بخاطر این موضوع گریه میکردم و ناراحت میشدم

یکهو ناخوداگاه به دوستم‌گفتم گمشو با همون لحنی ک بابام بهم میگه

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من هیچ وقت نباید بچه دار شم خودم از خودم ترسیدم.خیلی ناخوداگاه همچین واکنشی رو نشون دادم وقتی انجامش دادم فهمیدم چقدر زشت بود

مطمئنم منو نمیبخشه خیلی با لحن بدی گفتم

ب شوخی نگفتم جدی گفتم گمشو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
حالا پسرا انو قت... موقع دعوا 

لحنم خیلی بد بود وگرنه زیاد ب کسی ادم میگه گمشو ب شوخی

با لحن خیلی بدی گ۴تم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
وای من هیچ وقت نباید بچه دار شم خودم از خودم ترسیدم.خیلی ناخوداگاه همچین واکنشی رو نشون دادم وقتی ان ...

پیش میاد این چیزا یکم ک گذشت سرد تر شد از دلش دربیار 

آدمااز نقطه‌ ضعف خودشون تورو نقد میکنن!
دوستی که نشه با زبان فحش باهاش دوستی کرد دوست نی مادرشوهره😂😂😂

مسئله اینجاست ب شوخی نگفتم توی دعوا گفتم گمشو و تلفن  از روش قطع کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیش میاد این چیزا یکم ک گذشت سرد تر شد از دلش دربیار 

فکر نکنم‌ببخشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40