2737
2739
عنوان

نامزدم میگه هر جا میری بهم بگو

446 بازدید | 39 پست

عقدیم 

میگه هرجا میری پیام بده بگو 

یا یه جا میرم حواسم نیس ناراحت میشه مثلا دیشب گفت برام مهمی که بهت میگم بهم خبر بده هر جایی میری میگه من هرجا میرم بهت میگم تو نمیگی 😐 

😐سوالم اینه مثلا بدونه کجا رفتم چه سودی براش دارع 😐

اطلاع دادن خوبه متقابل

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

زن و شوهرید.... نمی‌دونم چی بگم بدون درک و مهارت عقد میکنید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مث شوهر من 

از دوران دوستی همینجوری بود

میگف خبر بده میری جایی 

🤣🤣

عادت کردم دیگ خبر میدادم 

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

بزن تو جاده شوخی اگر آدم با جنبه ای هست

اینجوری میتونی اینکار رو واسش مضحک نشون بدی که خودش به این نتیجه برسه چقدر درخواستش مسخره اس

مثله پیام بده دارم میرم دستشویی 

دارم میرم تو اتاق 

با ایموجی خنده

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706