2733
2739
عنوان

سریال نون خ

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نورالدین رو دوستش دارم حس خوبی داره  و اینکه شبیه بابام هست بیشتر دوسش دارم🥰😄  کلا سری ...

همسرم میگه دلم میخواد مث نورالدین چهارتا دختر داشته باشم😂😂حالا فعلا یکیشو داریم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
ازاینکه دخترا رو تشنه شوهر نشون میدن خوشم نمیاد  حالا پسره هیچ پوخی نیست دختره داره واسش له له ...

آره به نظر منم تنها نقطه منفی سریال همینه چرا طفلی شیرینو باید بدن سلمان و دختر ادریسو بدن به اون رو به موته

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2740
آره به نظر منم تنها نقطه منفی سریال همینه چرا طفلی شیرینو باید بدن سلمان و دختر ادریسو بدن به اون رو ...

دقیقا اینو خیلیا اعم از زن ومرد دیدم که میگن ارزش دخترا رو میارن پایین

همسرم میگه دلم میخواد مث نورالدین چهارتا دختر داشته باشم😂😂حالا فعلا یکیشو داریم

ماهم چهارتا دختریم با یه داداش

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
ماهم چهارتا دختریم با یه داداش

😍😍خوشبخت باشید عزیزم

😍😍خوشبخت باشید عزیزم

ممنون 

شما هم دوست عزیز🫂❤️

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.