2737
2734
عنوان

خدایا دیگه دارم دیونه میشم🥺🥺🥺

198 بازدید | 9 پست

واقعا دیگه دیونه شدم میخام سر به بیابون بزارم از دست این بچه که هیچی نمیخوره و از دست بقیه اینقدر میگن چرا لاغره مگه غذا بهش نمیدی خدایا یا منو بکش راحت بشم یا این بچه غذا خور بشه کمتر حرف بشنوم چهارسالشه🥺🥺🥺(انواع شربت های اشتها اور و مولتی ویتامینو دادم فایده نداشت که نداشت)

شربت راسیپ دادی بهش؟ منم اینجا شنیدم دخترم بشدت بد غذا بود الان میدم بهش خداروشکر خیلیییی خوب شده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

خب شاید ژنتیک بچه لاغره آزمایش بردی؟؟؟! گور بابای حرف مفت زن ها 

تا نداری هی میگن یکی بیار بعدم که با هزار تا بدبختی بچه میاری هی فضولی میکنن بزن تو دهنشون حالا هرکی باشه 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ی من ذاتن لاغره خیلییی دیگه غذا بخوره یه کوچولو شکم میاره

یه داییش و یه عموش هم همینجوری هستن ولی بازم با این حال باز میگن چرا لاغره

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2731

سلام عزیزم تو رو خدا انقدر به خودت استرس نده وقتی بچه بودم تا ۱۴ سالگیم خیلی لاغر بودم همه میگفتن چقدر لاغر مامانم انواع ویتامین هارو مثل شما به خوردم میداد الان ۲۴ سالم ۸ کیلو اصافه وزن دارم دنبال رژیمم که کم کنم🥴

به حرف مردم توجه نکن 

بچه ی من ذاتن لاغره خیلییی دیگه غذا بخوره یه کوچولو شکم میاره یه داییش و یه عموش هم همینجوری هستن و ...

حالا من حرص اینم میخورم طرف خودم ماشالله بابام داداشام داییام عمو هام همه قد بلنددددد هیکلی ولی طرف شوهرم همه لاغر ریزه میزه و کوچیک بازم میگن چرا لاغره

2740
حالا من حرص اینم میخورم طرف خودم ماشالله بابام داداشام داییام عمو هام همه قد بلنددددد هیکلی ولی طرف ...

آخ آره منم مادر شوهرم میگه 😑🤦🏼‍♀️

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀