2733
2739
عنوان

شوهرم یه مشت زد تو سرم:)))))

203 بازدید | 11 پست

انقدر خائنه بهم گیر میده نفسم رو بریدع

بهم می‌گفت چرا اینجوری رفتی کوچه

گفتم چجوری مگع رفتم اعصابم رو خورد کرد معذرت میخوام معذرت میخوام از سر عصاب خوردی برگشتم گفتم مگه رفتم ک...ب.دم؟ 

یه مشت محکم زد از سرم حس کردم مغزم جا به جا شد 

و هرچی از دهنش دراومد گفت

هیچوقت نمی بخشمش هیچوقت 

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجای نبخشیدن یه لگد بزن بین پاش

میترسم صاحب خونه صدامون رو بشنوه 

همش سکوت میکنم

زندایی و دایی شوهرم از بس دعوا میکنن همه صداشون رو میشنون زبان زد هستن 

2728

خب هر حرفی نزن ک حرمت ها شکسته تشه

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
شوهرت بدبینه ولی خب حرف تو هم بد بوده 

بخدا از بس حرصم داد یا گفت چرا رفتی یا گفت چرا اینجوری رفتی درحالی که دو سه ثانیه هم نشد 

منم از حرص گفتم اینطوری 

2740
بخدا از بس حرصم داد یا گفت چرا رفتی یا گفت چرا اینجوری رفتی درحالی که دو سه ثانیه هم نشد  منم ...

فقط بگو باشه 

بعد یا کار خودتو بکن دوباره 

یا رعایت کن 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
خب هر حرفی نزن ک حرمت ها شکسته تشه

از عصبانیت گفتم بخدا اخه جیگرم رو خون کرده یا می‌گفت چرا رفتی یا می‌گفت چرا اینطوری رفتی من حتی کوچه هم نرفتم جلوی در خونمون دو ثانیه نشد رفتم اومدم

میترسم صاحب خونه صدامون رو بشنوه  همش سکوت میکنم زندایی و دایی شوهرم از بس دعوا میکنن همه صدا ...

خدا از اینجور مرداد نگذره منم چند روز پیش جزو بحثم شد عین سگ حمله کرد منم گرفتم زدمش هنوزم جا کتکم تو صورتش مونده ای جیگرم خنک شد