2733
2734

بچه ها امروز سرکار بودم من تو عطاری کار میکنم ی مشتری دائم هست ک میاد بعد ب من گفت کرم حلزون برا چی خوبه منم گفتم برای پوست گفتم میدونم برای پوسته آقاهم بود گفت چیکار میکنه کاراییش چیه بعد جلوی خودم ب اون یکی همکارم تعریف کرد ک میگه برای پوست خوبه بعد خندیدن 😿 همکارم گف خیلی کوتاه مختصر توضیح داد باخنده خیلی دلم شکست .. من باهمه مشتری ها خوبم خوش برخوردم توضیح هم میوم اون لحظه خیلی کار سرم ریخته بود اون لحظه صابکارم بود سرش انداخته بود خجالت کشیدم ی حس خیلی بد .. 

امیدوارم هیچکدومتون تجربه نکنید اومدم خونه کلی گریه کردم اونجاهم قلبم شکست

اینجور وقتا بگو از مسیر عملکردی دقیقش با خبر نیستم میتونین سرچ کنین اصلا هم خودتو نباز 

ایشون اگه اطلاعات تخصصی میخواد باید بروشور رو مطالعه کنه یا به متخصص مراجعه کنه 

عطاری که محل ارائه خدمات تخصصی نیست صرفا یه فروشگاهه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شخصیتمو جوری ساختم هر کی مسخره ام می‌کنه نه تنها دلم نمیشکنه بلکه به چشمم حقیر میاد و من اونیم که بهشون می‌خنده.

یه بار رفتم داروخونه خانومه یه حرفی زد که اینجا نمیتونم بگم 

با یه نگاهی که بهش کردم خودش خجالت کشید از حرفش. 

یکم شخصیتت رو قوی کن هر انتر و منتری نباید بتونه دلتو بشکنه

چیزی نگم بهتره       سلامت باشید 🗿❤️

فکر نمیکنی زیادی برای خودت بزرگش کردی؟

اصلا اتفاق خاصی نبوده و مسخره هم نکرده 

شوخی بوده 

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
2738

خب عزیزم یه چیزی بگم!

این موضوع براهرکس دیگه ای میتونه پیش بیاد اصلا خنده ی فلانی  ودوتاادم دیگه چه تاثیری تو زندگی شماداره؟!اصلا فکر اونا چی!دوروز گذشت یه سال میگذره بازچی مهمه!؟نه پس میبینی که اصلا مهم نیست 

زودرنجی حساسی ولی خب یه روز به حرف من میای ومیفهمی عه راس میگفتا اونقدرام اهمیت نداشت من گندش کردم😙

فکر نمیکنی زیادی برای خودت بزرگش کردی؟ اصلا اتفاق خاصی نبوده و مسخره هم نکرده  شوخی بوده  ...

شوخی ک دلم بشکنه، ؟ چرا باید ب من بخندن  من از،همه بهتر توضیح میدم خوش برخورد ترم با مشتری صابکارم بهم گفت اینارو بعد از خوب بودن زیاد مسخره بشم خیلی ناراحت کنندس

من چنوقت پیش رفتم داروخونه گفتم یه بسته قرص آدل کلد میخوام

پسره که متصدی داروخونه بود به یه نگاه مغرورانه وباحالت تمسخر گفت اَدل کلد دیگه؟گفتم همون جناب دکتر شمابه دکتری خودت ببخش شما اَدل کلدبده ناراحت نشی 😁 

همچین خجالت کشید همیشه باید چندتاجواب توآستینت داشته باشی فک کن ایناهمونایین که به آمریکا میگن اِمریکا وای مامانم اینا

شوخی ک دلم بشکنه، ؟ چرا باید ب من بخندن  من از،همه بهتر توضیح میدم خوش برخورد ترم با مشتری صابک ...

عزیزم مشکل از برداشت خودته 

شما باید روی خودت کار کنی تا با خندیدن یه عده اینقدر بهم نریزی

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
عزیزم مشکل از برداشت خودته  شما باید روی خودت کار کنی تا با خندیدن یه عده اینقدر بهم نریزی

میدونه اما گاهی واقعا آدم ناراحت میشه خیلیا جاها ب دل نمیگیرم اما امروز خیلی دلم شکست از خندیدنشون

من چنوقت پیش رفتم داروخونه گفتم یه بسته قرص آدل کلد میخوام پسره که متصدی داروخونه بود به یه نگاه مغ ...

🤣چ خوب جوابش دادی 

کاش منم چیزی میگفتم رو دلم نمیموند

2706