2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اها پیام اپدیت کجا میاد؟

اول روشن کردن لپ تاپم بهم کلا داره گیر میده که ویندوز عوض کنم با f2 ردش میکنم ، بعدم ویندوز برای چی میخوای اپ دیت کنی یهو بهم می‌ریزه باید ببری بیرون درست کنن

2738
ببخشین اون گوشه کجاست؟

ویندوز معمولا خودکار بروز رسانی هارو دانلود میکنه و علامتش در تسک بار یا همون بغل ساعت میاد که آپدیت رو نصب کنید

بعد موقع ریستارت یا خاموش کردن نوشته که ریستارت و آپدیت نصب بشه یا خاموش بشه موقع روشن کردن دوباره بروزرسانی رو نصب کنه

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
ویندوز معمولا خودکار بروز رسانی هارو دانلود میکنه و علامتش در تسک بار یا همون بغل ساعت میاد که آپدیت ...

موقعی که خاموش بکنی کجا میاد که میگه اپدیت نصب شود؟

2706