2737
2734
عنوان

آرمی ها بیان

580 بازدید | 86 پست

تهیونگ یا جیمین 

تعداد رای : 14
نظرسنجی
کیم تهیونگ ( وی )
10
71%
پارک جیمین ( موچی )
4
28%
میشه یه صلوات بفرستین تو درسام و امتحاناتم موفق باشم ممنون 💗✨️

همه اعضا به یه اندازه

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترخدا گوش ندین اینا رو بشدت امواج منفی دارن نمیتونم اینجا توضیح بدم ولی ببینین تمام نوجوان ها و حوانها رو به افسردگی و افکار پوچ و اکثرا هم به هیچ دیکه اعتقاد ندارن.توش هیلی تلقینات منفی داره و روی فرکانس متفی هست

2731
این ارمی نیست ادای ارمی هارو در می اره

دعوا نشه صلوات 

درکل من همیشه گفتم همه ی اعضا رو به یه اندازه دوست دارم و حمایت می کنم 

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
ترخدا گوش ندین اینا رو بشدت امواج منفی دارن نمیتونم اینجا توضیح بدم ولی ببینین تمام نوجوان ها و حوان ...

افسردگی جوانان دلیلش یک چیز دیگه است ربطی هم به اینا نداره 

2740
چرا حالا باید دعوا بشه/:

اخه سولو استن ها و آرمیا همیشه بینشون دعواس

خودتون میدنین عزیزم‌اینارو همینجوری نگفتم.

عزیزم علت افسردگی جوونا بی پولی و بیکاری هست 

اینکه ۱۵ سال درس خوندن ولی با مدرک لیسانس باید برن راننده تاکسی بشن 

نه آهنگ های بی تی اس . حتما نوحه ها باعث انگیزه و امید میشه؟ 

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁
2706