2737
2739
عنوان

خیانت شوهرخواهرم به خواهرم😭😭

313 بازدید | 13 پست

تازه یکساله عروسی کردن شوهرخواهرپسرخوبیه اخلاقش خوبه خیلیم باهم خوب بودن خواهرمم هم خوشگله هم خوش هیکله هم اخلاقش خوبه .دیروز ازروبیکا شوهرش فهمیده که بایکی دوست بوده بعد گوشی قدیمیشو قایم میکرده توماشین صبحها روشن میکرده شبها خونه اومدنی خاموش میکرده .خواهرم فهمیده به دختره پیام داده دختره گفته بخدا من نمیدونستم زن داره ازوقتی فهمیدم کات کردم شوهرتو ول کن نیست خواهرمم هرچی ازدهنش دراومده گفته .میگه هرچی ازدهنم دراومد گفتم به شوهرم زدمش .شوهرشم میگه غلط کردم اشتباه کردم گریه کرده بپای خواهرم که ببخشش.خواهرمم اومد به ماگفت که این اتفاق افتاده ولی خب قصدش طلاق نیست خانوادمم گفتن که بهتره بامارودررو نشه چون اگه اون حیاش بریزه علنی این کارو میکنه روش بازمیشه بین خودتون حلش کن حالاکه پشیمونه فرصت بده بهش خواهرمم قبول کرد .الان ازدیشبه همش باهاش درارتباطم دلش خونه همش گریه میکنه شوهرشو میزنه اروم نمیشه چجوری ارومش کنم؟خیلی باهاش حرف میزنم ولی بمیرم براش سخته واسش.

این ازشانس من که بایه بچه جداشدم اینم ازشانس خواهرم بمیرم برای پدرمادرم بخدا دارم دغ میکنم اینهمه ادم له له میزنن خواهرم یبار نگاهشون کنه بعدشوهربدذاتش این بلارو سرش اورد حالاخوبه به غلط کردن افتاده

ببخشید زیادشد خواستم یجابگم همرو فقط بگین چطوری ارومش کنم؟درضمن بچه هم ندارن حالاحالاهاهم نمیخوادبیاره

بره مشاوره روح و روان خواهرتون اسیب دیده اقا هم باید علت این کارش از نظر روانی برسی بشه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهتر با مشاور صحبت کنه

الان تو مرحله داغ دیدگی شدیدی هست

مشاور خوب خیلی میتونه بهش کمک کنه

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم

بهش بگو شوهرت کار خوبی نکرده

ولی طلاق راهش نیست 

نباید به این زودی برگرده و یا با خانواده این موضوع رو در جریان بذارن چون شوهرخوارتون روش باز میشه

و با یه مشاور صحبت کنن و جلسه به جلسه برن

و مطمعن شه دیگه قرارنیست این اتفاق تکرار شه

یاسی خانم قشنگه💗 یاسی مست و ملگه💝 یاسی داره میلنگه 💜بازم داره میخنده🖤 یاسی خانم چه نازه🧡 گوشاش چقدر درازه💛میپره مثل آهو 💙میخوره گوشت و کاهو💕 یاسی یک🖤 یاسی دو 💚یاسی دنده به دنده 💞یاسی بشقاب پرنده 💘یاسی انشا نویسوه💌 انشای طنز مینْویسه🧡 (برگرفته از کتاب اعتماد به سقف😭🤣🤣) یک روز مامانم گونم رو بوسید و گفت عشق مامان نمیخوای بیدار شی؟😍 بیدار شدم😳 گفت صبحانه برات نوتلا گرفتم🥺😐 واسه میان وعده هم چیپس و پفک و سینی لواشک با آب انار و طمع دهنده کیوی آماده کردم 😳😳تا صبحانه بخوری من میرم از بیرون برات بلیط شهر بازی بگیرم بعد هم دوستات رو بیارم خونه تا با هم بریم شهر بازی و دور دور واسه شام هم نگران نباش واسطون رستوران و کافه مورد علاقت که داخل زیر دریایی هست رو رزرو کردم... (برگرفته از کتاب بشقاب ها پرواز می‌کنندیا همان ((نشدنی های دنیا)) جلد578 صحفه237 بند4🤣😭:) این کاربری برای ما اکیپ هست که در شهر هیا مختلفی هستیم و انلاین آشنا شدیم و همچنین تاپیک های مختلفی هم میزنیم پس کارآگاه بازی در نیارین😊😊:A❤️ M💙 P💚 H 💛E🖤 R💗 N و اسم کاربریمون هم رو از شخصیت اعضای اکیپمون گرفتیم ک اکیپ ما چهار تفرن:مهربون😊 شاد😜 غمگین🥺 و خفن😈 و بقیه هم از رفقا هستن که کاربریشون ترکیده😣😣            به بعضیام باس گفت اولین حس ننت بهت حالت تهوع بوده دیگع از ماچه توقعی داری؟🤬🥴                   از کسایی که توی همه ی تاپیک ها با احترام رفتار میکنن و طرف مقابلشون رو درک میکنن، خیلی خوشم میاد😊💗همچنین دخترای با انرژی که وارد هر تاپیکی که بشن با خودشون شادی و صفا میارن 😍🧡
2738
بهش بگو شوهرت کار خوبی نکرده ولی طلاق راهش نیست  نباید به این زودی برگرده و یا با خانواده این ...

اره حرف ماهم همینه نباید روش بازشه وقتی خودشم پشیمونه فرصت بده بهش ولی اصلا اروم نمیشه.من شب تاصبح نخوابیدم ببین خواهرم چی کشیده

عزیزم واقعا خیانت خیلی کار بدیه وهیچ جوره قابل بخشش نیس ولی چه میشه کرد .البته از بی حیایی وبی پرده ای زنای الان هم نمیشه چشم پوشی کرد.الان مرداد 24ساعته تو اینستا دارن بلاگرای زن رو دنبال میکنن یکی می‌رقصه یکی بدنمایی می‌کنه چی میشه گفت حساسیت هم که نشون میدی بدتر میکنن فقط به خواهرت بگو این روز ها هم موندنی نیس مطمین باش می‌ره وجاشو به یه زخم قدیمی میده فقط آروم باش وخودتو اذیت نکن زمان خودش همچیو درس میکنه

عزیزم واقعا خیانت خیلی کار بدیه وهیچ جوره قابل بخشش نیس ولی چه میشه کرد .البته از بی حیایی وبی پرده ...

اره خدالعنت کنه خونه خراب کنارو ولی خب کسی که متاهله باید هواسش بباشه طرف زوری که بااین نبوده .این اگه زندگیش مهم بود بلاک میکرد دختررو نکه ول کنش نباشه .خیرنبینه الهی