2733
2734

والا تا جایی ک من دیدم خانما غر میزنن ولی شوهر من از صدتا خانم بدتره هر غذایی میذارم ایراد میگیره هی میگه مامانم اینجوری درست میکنه فلان جور درست میکنه بااینکه هروز خونه رو جارو میرنم میگه کف پام آشغال میچسبه رفته از چوب لباسی لباس برداره سه ساعت غر زده این چ وضعه لباس آویزون کردنه دیگه گفتم بس کن خستم کردی ی سر غر میزنی دیگه نمیدونم باید چیکار کنم واقعأ ی ذره هم اون سعی کنه خودشو وقف بده ن اینکه بخاد من شکل مامانش خونه داری کنم

دقیقا شوهر منم اینجوریه الان میگم من این مدلی هستم‌نمیخوای طلاقم بده برو کلفت بگیر 

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا انقد پرووش کردی😐😐

من باشم جارو میزنم دستش میگم بلدی جارو بکش

کفگیر میدم دستش میگم خوشحال میشم دست پخت بی نظیر تو رو از این به بعد بخوریم

لباساشو میندازم رو زمین میگم آدم باید کارای شخصی خودشو انجام بده جمع کن

وقتی مثل مامانشون کارای شخصیشونو انجام میدید مثل بچه نگه داریشون میکنید انتظار نداشته باشید مثل زنشون باهاتون رفتار کنن قطعا با مادرشون مقایسه میکنن🌞

2740

بگو پس برو پیش ننت

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706